SHITET AP TE MAGJESTIKU.PLAZH DURRES.

Postuar Nov 01, 2015 | Vizita: 992 | Referenca Nu: #10576
Zona:   Durres

KATI 2.... 2+1 45MIJ EURO.ME HIPOTEK.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: EVA
Adresa: LGJ4 DURRES
Numri i telefonit: 0694292754
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

VLORE,APARTAMENTE, TEK KALAJA.

VLORE,APARTAMENTE,...

Vlore
€0.00
Unaza e Re, shiten apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane

Unaza e Re, shiten...

Tirane
€35.00

Shitet 2 ap. 1+1

Tirane
€0.00
Apartament 2+1 ne Rr. Arkitekt Sinani.

Apartament 2+1 ne...

Tirane
€75.00