SHITET RESTORANT-BAR PLAZH DURRES

Postuar Oct 30, 2015 | Vizita: 983 | Referenca Nu: #10667
Zona:   Durres
Lloji i postimit:   Ofroj

SHITET KY RESTORANT NE BREG TE DETIT 300 M3 + 100 VERANDE SHITET I ARREDUAR 980MIJ EURO( I DISKUTUESHEM) ME HIPOTEK

Map
Informacionet për kontakt
Emri: EVA
Adresa: LGJ4 DURRES
Numri i telefonit: 0694292754
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.