Home  » Biznesi  » Te tjera

SHITET KATI I 2 NE QENDER DURRES

Postuar Oct 30, 2015 | Vizita: 641 | Referenca Nu: #10668
Zona:   Durres
Lloji i postimit:   Ofroj

SHITET KATI I 2 222.5 M2 + 4 BANJO ME CMIM OKAZION 650 EURO M2.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: EVA
Adresa: LGJ4 DURRES
Numri i telefonit: 0694292754
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.