SHES PAISJE PER PALESTER ORIGJINALE

Postuar Oct 30, 2015 | Vizita: 1289 | Referenca Nu: #11154
Zona:   Durres
Lloji i postimit:   Ofroj

Shes paisje palestre per arsyje te mbylljes se aktivitetit , jan makineri ne gjendje shume te mire ,te marra nga italia marka (NEW FORM) gjithashtu jane shume pak te perdorura , te interesuarit per me shume informacione mund te kontaktojn ne nr tel , (SHITEN TE GJITHA JO TEK E TEK)
Telefon: 0697222766

Map
Informacionet për kontakt
Emri: senada
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Canta Brezi

Canta Brezi

€0.00

kemi martel...

Durres
€200.00
Magneto-therapy paisje profesionale fizioterapie

Magneto-therapy...

Tirane
€2,600.00