Kamer e fshehet Stilolaps model RCX03-080

Postuar Sep 06, 2015 | Vizita: 543 | Referenca Nu: #11192

€400.00

Zona:   Fier
Lloji i postimit:   Ofroj

Ky produkt është i pari me Ultra-Mini Kamer, ju mund të xhironi me cilësi të lartë video, duke marrë fotografi me cilësi të lartë dhe audio. I thjeshtë në përdorim, dizajn elegant, mase e vogël, është i lehtë për të kryer veprimet. Ky stilolaps është një dobi thelbësor per në biznes, arsim, siguri, media, drejtësi, turizm, kujdesi shëndetësor, të tjera raste të dyshimta. Eksploroni të mirat e këtij stilolaps spiun legjendar dhe DVR. Paketë të plotë. Jo vetëm që e bën atë të regjistroj imazhe me cilësi dhe audio, por ai gjithashtu mund të përdoret si një stilolaps normal. Kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë për të regjistruar imazhe dhe transferimi i tyre në laptop dhe PC.

Video Format: AVI video, 720p x 480p
Encoding video: M-JPEG
Rezolucioni Foto: 1280p * 960p
Format Foto: JPG
Foto Megapixels: 8
Raporti i imazhit: 4:03
Sistemi operativ: Windows ME/2000/XP/2003/VISTA/7
Voltazhi: DC 5V-
Funizim-karikim: USB ndërfaqe standarde
Memorja: microSD card (TF) 1GB deri e me larte
Lloji i Batteris: Lithium-ion battery
Kohezgjatja e bateris: 3 ore
Kohezgjatja e filmimit (ne varresi te kartes): 1 ore
Karikohet: per 2-3ore
Me kuti: JO
Madhësia Item: 180mm * 90mm * 30mm
Pesha neto: 110gr
Pesha Paket: 127gr
Ngjyra: e zezë dhe ari

Përmbajtja Paketa:
1 x Video kamer Stilolaps
1 manual me udhezimet
1 x USB kabllo

http://http://www.youtube.com/watch?v=KBiu05 iReBQ »
çmimi : lek/€4000

Map
Informacionet për kontakt
Emri: senada
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.