Apartament Rr. Aleksander Goga, Durres (Durres)

Postuar Nov 08, 2015 | Vizita: 900 | Referenca Nu: #11312
Zona:   Durres
Lloji i postimit:   Ofroj

Shitet apartament 3+1+1 ballkon, i rregulluar, pallat i vjeter. Sip. 90m2, ne vend shume te mire pergjate rr.Aleksander Goga, kati i IV, €550/m2.
Përgjigju: endrene@rocketmail.com

Map
Informacionet për kontakt
Emri: edison
Adresa: shkoder albania
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.