Home  » Automjete  » Vetura

Mercedes Benz ML 270

Postuar Nov 08, 2015 | Vizita: 469 | Referenca Nu: #11441

€12,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Mercedes-Benz / ML-Class 12.000 - Euro - I diskutueshëm Viti i Prodhimit 2006 Kilometrazhi 218000 km Sa harxhon per 100 km 10 litra Lloji i Karburantit Naftë Të dhëna motorike 270 Kamio Automatike Kondicioneri Automatik Ngjyra Gri e Hapur Metalike Detyrime importi(TVSH-Dogana) E Paguar Qyteti ku ndodhet Tirane elidonbi&#x 62;a@hotmail.co d; » Telefon 0682007070...Elidon.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: edison
Adresa: shkoder albania
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Renault Chenik...

Tirane
€0.00

kerkoj makine...

Tirane
€0.00
Shes automobilin Rover 416

Shes automobilin...

Tirane
€300,000.00
Shes automobilin Fouristrad Ford Excursion

Shes automobilin...

Tirane
€15,000.00