Dance Studio – kurse kercimi per te gjitha moshat dhe llojet e kercimeve

Postuar Oct 31, 2015 | Vizita: 4969 | Referenca Nu: #11510
Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Ofrojme kurse kercimi ne Dance Studio per te gjitha moshat dhe llojet e kercimeve si: latine, popullore, zumba aerobi, valse etj.
Gjithashtu pergatisim: femije per konkursin e shkolles se baletit; pergatitje ciftesh per ceremoni martesore (pagesa e ndryshme)
Nje studio argetuese per cdo moshe. Shpenzojini oret e lira duke u argetuar me ne, duke harxhuar kalori dhe tonifikuar trupin!!!
Adresa: Rruga Sulejman Pitarka, tek 21 Dhjetori, pallati i ri pas Tirana Bank
Kontakt: 0696834110 / 0695808004

Map
Informacionet për kontakt
Emri: emanuela
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Durres ofroj vend...

Durres
€0.00

Vende pune ne...

Shqiperi
€200.00
Bruna Fashion

Bruna Fashion

Shqiperi
Specialist Kontrolli te Sherbimit Shendetesor, Afganistan

Specialist...

Jashte Europes