Home  » Automjete  » Vetura

VW Golf 4, benzine 1.4, viti 1999 me targa te reja

Postuar Oct 31, 2015 | Vizita: 472 | Referenca Nu: #11525

€2,400.00

Zona:   Vlore
Lloji i postimit:   Ofroj

shitet golf 4 me motorr benzine 1.4 viti 99 me targa te reja dhe dokumenta te paguara deri ne tetor 2013

Kontakt: 0672163446

Map
Informacionet për kontakt
Emri: emanuela
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Shitet Vetura

Shitet Vetura

Tirane
€600.00
Mercedes-Benz E Class 300, Nafte, automatike.

Mercedes-Benz E...

Fier
€2,000.00