Shitet Apartament 2+1, prane gjimnazit Petro Nini

Postuar Oct 31, 2015 | Vizita: 303 | Referenca Nu: #11717

€185,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Shitet Apartament 2+1, Rr.Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini
Siperfaqja 142.7 m2, kati II, e rikonstruktuar.
Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo, ballkon.
Apartameti ofron qetesi dhe akses te shpejte ne rrugen kryesore.
Cmimi: 1.300 euro/m²
Numri i references ne http://www.homesinalbania.com:108749
___________________ ___________________________
Apartment 2 +1 for sale, “Sami Fraheri” Str., close to “Petro Nini” School.
Surface 142.7 sq.m, II floor residential, reconstructed.
Living room, kitchen, 2 bedrooms, bathroom, store, balcony.
Apartameti offers tranquility and fast access to the main road.
Price: 1,300 euro/sq.m
Number of references in http://www.homesinalbania.com108749
Kontakt: 068 20 99 377

Map
Informacionet për kontakt
Emri: esmeralda
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Shitet Apartament 2+1, Rr. Kongresi i Manastirit

Shitet Apartament...

Tirane
€87.00

Tek stadiumi...

Tirane
€62,000.00