***OKAZION *** Shitet apartament 104 m2, Rruga e Elbasanit

Postuar Nov 16, 2015 | Vizita: 399 | Referenca Nu: #11766

€1,200.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Shitet apartament 104 m2 sipas hipotekes (por qe ne total eshte 130 m2) me 1200 euro m2. Apartamenti eshte 2+1+WC+2 ballkone,kati i 4-et i banimit,pallati 5-katesh perball Ambasades Amerikane ne Rrugen e Elbasanit.
Kontakt: 0694417575 / 0692199835 / 0692488884

Map
Informacionet për kontakt
Emri: esmeralda
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

APARTAMENT LUKSOZ NE SHITJE TEK ISH URT. DURRES

APARTAMENT LUKSOZ...

Durres
€85,000.00

Durres, shes...

Durres
€0.00