Vlore, apartamente per shitje ne Plazh

Postuar Nov 01, 2015 | Vizita: 911 | Referenca Nu: #11857

€26,000.00

Zona:   Vlore
Lloji i postimit:   Ofroj

Apartamente per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Ne kete residenc te re vetem 10 metra nga plazhi disponojm per shitje studio dhe apartamente me nje dhe dy dhoma gjumi me pamje te plot nga deti.Residenca perbehet nga 6, 7 dhe 8 kate banim 2 kate ambajnte biznesi dhe parkim nentoksor
Kontakt: Irea Property +355 692125229 info@ireaproperty.com

Map
Informacionet për kontakt
Emri: esmeralda
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Vlore, Lista e ofertave - Objekte ne shitje.

Vlore, Lista e...

Vlore
€0.00
Apartamente 1+1, 2+1, Duplex dhe vila ne bregdetin e Sarandes

Apartamente 1+1,...

Sarande
€42,000.00