Home  » Automjete  » Vetura

Volkswagen GOLF benzine 1.4, Viti 2000

Postuar Nov 08, 2015 | Vizita: 317 | Referenca Nu: #11992

€3,700.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

SHITET VW GOLF 1.4 Viti 2000 MANUAL.OPTIONAL!.90000 km e perdorur nga 1 person .MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE visuale motorike e xhenerike.4 AIRBAG,ABS ,XHAMA E PASQYRA ELEKTRIKE,DISQE 15″,AUTO ESHTE ME LIBER SERVISESH VW,ME DOGANE TE PAGUAR,PER INFORMACION TEL.0682054463.

Map
Informacionet për kontakt
Emri: esmeralda
Adresa: shqiperia
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

bmw 318

Shqiperi
€0.00
Durres, OKAZION Renault Megane Scenic 4x4 1.9 Viti 2001, 4.300 Euro.

Durres, OKAZION...

Durres
€0.00
Volkswagen BETTLE Viti 2004

Volkswagen BETTLE...

Durres
€5,000.00