Shitje apartamentesh ne SARANDE

Postuar Nov 01, 2015 | Vizita: 410 | Referenca Nu: #12293
Zona:   Sarande
Lloji i postimit:   Ofroj

Shitjet kane filluar per apartamente te nje arkitekture moderne me siperfaqe te ndryshme nga 50 m2 ne 130 m2.
Pallati eshte i perfunduar,dhe hyrjet jane gati per te pritur pronaret e rinj.
Largesia nga deti eshte vetem 150 metra. Te gjitha hyrjet jane te pozicjonuara qe te preken nga rrezet e diellit,gjithashtu pamja nga deti Jon e ben akoma me te bukur jetesen ne keto apartamente.
Pallati ndodhet mbi shetitoren e Sarandes,
adresa: Lagjja nr.1 rruga “Skenderbeu” , 97 00 Sarandë
Ndertimi eshte i nje cilesie te larte,
- dopjo mure tulle,izolim nga i ftohti,izolim akustik
- ashensor
- dera e jashtme e blinduar
- dritare alumini me dopjo xham (izolim akustik)
- shkallat te shturara me mermer
- parkim makine
Cmimi eshte 650-750 euro/m2 (750 euro hyrjet me pamje nga deti).
Cmimi eshte i negocjushem.
Adresa: Lagjja nr.1 rruga “Skenderbeu” , 97 00 Sarandë
*Kontakt
demiribledar@gmail.com
tel 00355 695 221 177
http://facebook.com/AparamenteSarande
*Kontakt 2
TERINI TRAVEL AGENCY
Address: Lagja 4, Rruga “Mitat Hoxha”
Saranda, Albania
Tel/Fax: 00355 852 24985
Mob: 00355 692094030
Mob: 00355 694089335
Email: terini@albmail.com
terinitravel@yahoo.com
Skype: terini-travel
Web URL: www.terini-travel.com
Facebook: SarandeAlbania.com Travel Guidea

Map
Informacionet për kontakt
Emri: denada
Adresa: albania
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Pogradec, aparatment 2+1 sip. 73 m² i mobiluar

Pogradec,...

Pogradec
€36,000.00
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 69 m² 42.000 Euro (Fresku, Dajt - Tirana) .:

Tirane, shes...

Tirane
€42,000.00
Apartament tek Uji i Ftohte Vlore 56.76 m²

Apartament tek Uji...

Vlore
€34,000.00