Home  » Automjete  » Fugona

Furgon Mallrash, Mercedes Benz Sprinter, viti 2002

Postuar Oct 22, 2014 | Vizita: 1331 | Referenca Nu: #12712

€4,900.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

Furgon Sprinter 311 CDI
Viti 2002, 167000 Km,i shkurter, ngjyra e verdhe , me baxha xhami ne kabine , motorr 2.2 nafte, me targa , ka punuar vetem 2000 km ne Shqiperi
Kontakt: 0696002220

Map
Informacionet për kontakt
Emri: albina
Adresa: kosovo
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.