Home  » Automjete  » Vetura

Ford Focus 1.8tdci Model Gia, Viti 2003

Postuar Nov 08, 2015 | Vizita: 442 | Referenca Nu: #12913

€3,200.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

OKAZION:FORD FOCUS MODEL GIA VITI 2003 1.8 TDCI NE GJENDJE PERFEKTE.MAKINA KA PATUR VETEM NJE PRONAR, ME DOGAN TE PAGUAR 3200EURO
Kontakt: 0683944449

Map
Informacionet për kontakt
Emri: elvana
Adresa: albania
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Elbasan, shes makine Peugeot 206 Viti 2000, 2.500 Euro.

Elbasan, shes...

Elbasan
€2,500.00