Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Oferte-Llaptop HP 14.1 Wide. Proc DualCore-2x2Ghz, Ram 2Gb, fingerprint .:

€159.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Oferte-Llaptop HP 14.1 Wide. Proc DualCore-2x2Ghz, Ram 2Gb, fingerprint, wireless, dvd/cd-writer+cante te re-159€ Disponojme sasi Windows 7 Me Garanci 6 Muaj Dyqani Tirane : CEL: 069 20 40...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Router Belkin N750 DB Wi-Fi Dual-Band N+ Gigabit Router, Cmimi 70 Euro .:

€70.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Tirane, shes Router Belkin N750 DB Wi-Fi Dual-Band N+ Gigabit Router, Cmimi 70 Euro Shes Router Belkin, WiFi, Dual Band, i ri ne kuti. Me poshte specifikimet teknike dhe opsionet: SUPERIOR...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes PC+Monitor workstation XW6600 600 Euro .:

€600.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Tirane, shes PC+Monitor workstation XW6600 600 Euro HP WORKSTATION XW6600 CPU 2 * CORE 2 QUAD INTEL XEOPN 2.5 GHZ RAM 8 GB WITH ECC HDD 1 - 80GB SSD 15000 RPM DHH 2 - 1 TB SEGATE KART GRAFIKE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mouse 2000DPI Green Hornet LED 6 Butona Pro-Gaming .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Mouse 2000DPI Green Hornet LED 6 Butona Pro-Gaming 2000DPI Green Hornet LED 6 Butona Pro-Gaming Përshkrimi: 100% I rI dhe me cilësi të lartë. 14 € A-jazz Green Hornet Wired mouse...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, okazion ofrojme Ipad Mini w/retina display, 16gb+ wifi, ngjyra Silver, Cmimi 490Eur .:

€490.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, okazion ofrojme Ipad Mini w/retina display, 16gb+ wifi, ngjyra Silver, Cmimi 490Eur Ofrojm: Ipad MIni me Retina Display+wifi, 16gb, ngjyra Silver, cmimi 490 Euro. Per me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklete BMW 26

€500.00  | Elbasan
Postuar May 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Biciklete BMW 26" Sportive e pajisur me pjese origjinale SHIMANO. Amortizatore te perparem. Sistem frenimi me diskofrene. Ngjyre e bardhe e akullt. Bicikleta eshte blere ne korrik te ketij viti.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklete BMW 26" Mountainbike

€500.00  | Elbasan
Postuar May 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Biciklete BMW 26" Sportive e pajisur me pjese origjinale SHIMANO. Marsha 8 x 3. Amortizatore te perparem. Ngjyre e bardhe e akullt. Sistem frenimi me discofrene.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

1.SUPEROFERTE E JAVES -> HDD 3,5 - 750GB te rinj SATA 7200RPM - 54 Euro dhe Processor Core2Duo 2.66Ghz LGA775-32€ .:

€32.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

1.SUPEROFERTE E JAVES -> HDD 3,5 - 750GB te rinj SATA 7200RPM - 54 Euro dhe Processor Core2Duo 2.66Ghz LGA775-32€ Oferte e javes. Te rinj , sasia e limituar. Procesoret -ne mbarim dt 17...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, ofroj Netbook REBALLING GRAPHICS 25 Euro .:

€25.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Tirane, ofroj Netbook REBALLING GRAPHICS 25 Euro RIPARIME PROFESIONALE LAPTOPI. PER CDO LLOJ DIFEKTI ME 8 VJ EKSPERIENC NE KETE FUSHE. SE FUNDMI BEJM DHE RIVENDOPSJEN OSE NDERRIMIN E CIPSETIT TE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Nokia Lumia 900..16Giga wi+3g 25.000 Leke .:

€250.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Nokia Lumia 900..16Giga wi+3g 25.000 Leke Cel eshte ne gjendje shume te mir.wifi dhe 3g.super i shpejte ne internet.me dy kamera.8mp.ekrani 4.3 inch.full hd.procesor 1,4gh.prodhim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes ose nderroj Bursa Studimi 400 euro .:

€400.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Libra

Tirane, shes ose nderroj Bursa Studimi 400 euro Bursa studimi 3vjecare ne nje universitet privat ne Tirane.Jane te rregullta dhe te vlefshme per 3vite studime ne degen e zgjedhur nga ju prane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Shes iPhone 4S i ZI 16 260 euro .:

€16,260.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Shes iPhone 4S i ZI 16 260 euro Shes iPhone 4S i ZI 16 Gb Factory Unlocked. I blere ne Angli dhe punon me te gjitha kartat. Cmimi 260 Euro Email : ilir-2006@hotmail.com Cel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes cel plus pro 10.000 Leke .:

€100.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes cel plus pro 10.000 Leke cel eshte fare i ri,celulari me i miri i plusit.ne shitje 230.mije lek.me 3G ihapur mete gjithe operatoret.me 2Kamera Cel. Mete : 0685033086. 0697288246

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes XBOX360 Slim me chip rgh SUPER OFERTE 250 Euro .:

€250.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes XBOX360 Slim me chip rgh SUPER OFERTE 250 Euro Xbox360 slim hdd 250 gb doreze wireless fishe, kabell, ambalazhi gjitcka e re, dhe I mbajtur ne menyre perfekte ka chip rgh executer...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane,Okazion. shes Tblet Blackberry.32Giga RI 16.000 Leke .:

€160.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane,Okazion. shes Tblet Blackberry.32Giga RI 16.000 Leke Tableti eshte fare iri ky ne foto.32giga ne trup ekran led hd.me dy kamera 5mp.procesor 1.2.gh dualcor.1Giga rame Wifi hotspot super i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Erdhen serish->SUPERLAPTOP DELL XPS ULTRABOOK XPS13-L322X- windows i licenc, i5, SSD (SFIDUESI I MACBOOK AIR)-819€ .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Erdhen serish->SUPERLAPTOP DELL XPS ULTRABOOK XPS13-L322X- windows i licenc, i5, SSD (SFIDUESI I MACBOOK AIR)-819€ SUPERSLIM, kategoria ULTRABOOK, ndertuar me Alumin dhe Fibra Carboni I...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes iPad 2. Me karte sim,me dy kamera 35.000 Leke .:

€350.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes iPad 2. Me karte sim,me dy kamera 35.000 Leke Ipadi eshte ne gjendje shume Te Mir,me version in e fundit 7.03. Tel. : 0697288246 Cel. : 0685033083

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes IPhone 4 32GB ***PERFEKT SI I RI*** 30.000 .:

€300.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes IPhone 4 32GB ***PERFEKT SI I RI*** 30.000 Shes IPhone 4 32 GB i sapo ardhur nga USA ne gjendje perfekte pa gervishje ne asnje vend . perfekttttt. i Zhbllokuar per te gjithe sim card...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Laptop Toshiba NB500 20.000 Leke .:

€200.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

Tirane, shes Laptop Toshiba NB500 20.000 Leke Toshiba NB 500 Display 10.1'' Intel Atom 1.67 2 GB RAM 250 GB HDD Wireless Bateri 5 ore Karikues origjinal Cante CMIMI 20.000 Leke Cel....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

1.2 Aksesore per kompjutera: Motherborde, Procesore, hdd etj importuar nga USA .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Kompjutera

1.2 Aksesore per kompjutera: Motherborde, Procesore, hdd etj importuar nga USA Produkte origjinale: Motherboard BIOSTAR Lga 775, Ddr3 te rinj - 39,5 Euro Motherboard MSI LGA 775 suporton cdo...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek