Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

LG GOOGLE Nexus 5 (TE RINJ) 269 Euro

€269.00  | Tirane
Postuar Oct 31, 2014 tek Telefona, PDAs

Shes celular GOOGLE NEXUS 5 sistem android telefon zyrtar i Google ! Te ardhur nga Amerika te zhblokuar fabrike per cdo kart! Shes celular GOOGLE NEXUS 5 sistem android telefon zyrtar i Google...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

NOKIA LUMIA 920 (SI I RI)

€179.00  | Tirane
Postuar Oct 31, 2014 tek Telefona, PDAs

Shitet NOKIA LUMIA 920 me sistem operativ WINDOWS 8.1 I sapo ardhur nga Amerika i zhbllokuar per te gjitha kartat shqiptare Telefoni eshte SI I RI,ne kutine e vete origjinale, ngjyra e ZEZE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Bicikleta dobesimi dhe thase kick box

€150.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Vegla te ndryshme

shiten bicikleta dobesimi 150 euro dhe thase kick boxi 120 euro. 0696345881

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Bicikleta dobesimi dhe thashe kick box

€150.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Bicikleta ne shitje

shiten bicikleta dobesimi 150 euro dhe thase kick boxi 120 euro. 0696345881

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes 4 PS3 te kompletuara

€2.20  | Shqiperi
Postuar Oct 30, 2014 tek Kompjutera

Shes 4 PS3 te kompletuara me televizora 32 polsh, kolltuqe, tavolina, doreza dhe disqe… 300.000 leke Rrethi (Shqipëri): Berat Kontakt: Cel 0695769712

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

IBM Lenovo

€190.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Kompjutera

Laptop IBM Lenovo T61 15.4inc, Ram 2Gb, hardisk 160Gb, wireless, ne gjendje super te mire.Shitet per arsye ekonomike.Cmimi 190 euro, i diskutueshem. Kontakt 069 5305138. E mail: o.fatjon@yahoo.com

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apple MacBook Air

€7.50  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Kompjutera

Apple MacBook Air Laptop model No A1370 MacBook Air Core i7 ram 4Gb, hdd 250Gb, web cam, wireless, super slim 11.6 inc, nder modelet me te fundit te apple . Cmim tregu 1200 euro, une mund ta le...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apple iPad

€3.50  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Pjese kompjuterash

Apple iPad. Model A1395 16G, Wi-Fi only, kellefin mbrojtes lekure origjinale Philips, ne gjendje super te mire. Cmimi 350 eur i padiskutueshem. Mahnites dhe dyfish me I shpejte! Kontakt 069...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, ofroj KAMERA SIGURIE, DITE DHE NATE, TE BRENDESHME DHE TE JASHTME .:

€0.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Kamera, Aparate

Tirane, ofroj KAMERA SIGURIE, DITE DHE NATE, TE BRENDESHME DHE TE JASHTME Keni nevoje per siguri? D&E Electronics ju ofron zgjidhjen, sisteme sigurie, DVR dhe kamera sigurimi, dite dhe nate,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes RAM 2x1Gb (Totale 2Gb) DDR2 667Mhz Sodimm per laptop 2.000 Leke .:

€15.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Pjese kompjuterash

Tirane, shes RAM 2x1Gb (Totale 2Gb) DDR2 667Mhz Sodimm per laptop 2.000 Leke Shes Ram Sodimm per laptop 2 cope nga 1Gb secili (Totale 2Gb) DDR2 667 Mhz PC2-5300 Marka Hynix. Modulet ram jane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes CPU Intel Core 2 Duo E8400 3Ghz Socket 775 50 Euro .:

€50.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Pjese kompjuterash

Shes proçesor Intel Core 2 Duo E8400 3Ghz,Cache 6Mb,Fsb 1333Mhz,Socket 775 Kemi te bejme me nje proçesor super potent Core 2 Duo.Ideal per lojra dhe punime grafike qe kerkojne proçesor te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, oferte PC HP 26000 LEKE .:

€260.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Kompjutera

Tirane, oferte PC HP 26000 LEKE Nese nuk ju duhet thjeshte nje kompjuter por nje super kompjuter, D&E Electronics ju ofron zgjidhjen: HP WORKSTATION MARKA: HP MODELI: XEON xw6200 PROCESORI:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj .:

€0.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Mobileri

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shes tavolina kompjuteri dhe karrige .:

€0.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Mobileri

Tirane, Shes tavolina kompjuteri dhe karrige Shesim tavolina kompjuterash se bashku me karrige per internet kafe dhe me cmim shume te ulet. Cel. : +355697525221

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Nikon D90 12.3MP DX-Format CMOS Digital SLR Camera with 18-105 mm, Cmimi 1.000 Euro .:

€0.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Nikon D90 12.3MP DX-Format CMOS Digital SLR Camera with 18-105 mm, Cmimi 1.000 Euro Shes aparat fotografik Nikon D90 12.3MP DX-Format CMOS Digital SLR Camera with 18-105 mm....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes RAM DDR per desktop : 2x1Gb DDR ; 1x512Mb DDR 1.000 Leke .:

€35.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Pjese kompjuterash

Tirane, shes RAM DDR per desktop : 2x1Gb DDR ; 1x512Mb DDR 1.000 Leke Shes Ram DDR per desktop. Ramet jane te testuara dhe punojne perfekt. Kontrolloni mire a jane kompatibel me motherboard...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes CPU Super Potent Intel Quad Core Q9550 2.83Ghz Socket 775,Cache 12Mb 120 Euro .:

€120.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Pjese kompjuterash

Shes nje proçesor SUPER TE FUQISHEM Intel Quad Core Q9550 2.83Ghz Socket 775 me plot 12Mb Cache dhe Fsb 1333Mhz. Kemi te bejme me nje proçesor super potent (moster) qe mund te bej gjithcka ne pc...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes CPU per laptop Intel Dual Core T3400 2.16Ghz Fsb 667Mhz 2.000 Leke .:

€15.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Pjese kompjuterash

Tirane, shes CPU per laptop Intel Dual Core T3400 2.16Ghz Fsb 667Mhz 2.000 Leke Shes procesor per laptop Intel Dual Core T3400 2.16Ghz Cache 1Mb Fsb 667Mhz. Procesori eshte cmontuar para pak...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, oferte Ofrojme Servis per iPhonin tuaj 30 Euro.

€30.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, oferte Ofrojme Servis per iPhonin tuaj 30 Euro Nese fatkeqsisht ju eshte thyer ekrani i iPhonit tuaj 4 ose 4s nuk ka asgje per tu shqetesuar! per vetem 30 euro dhe telefoni juaj rikthehet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes samsung star II 50 Euro.

€50.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes samsung star II 50 Euro shitet samsung star II (s5260) i ri me qese fabrike,i zi 50 euro. Tel. : 0692134289 Cel. : 0673783183

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek