Apartament ne shitje ne Shkoder

Postuar Oct 31, 2015 | Vizita: 854 | Referenca Nu: #15011

€40,000.00

Zona:   Shkoder
Lloji i postimit:   Ofroj

Siperfaqja: 70 m2
1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon
Apartamenti ndodhet ne katin e trete,shitet sebashku me te gjitha mobiljet,
apartamenti eshte me hipotek edhe me te gjitha dokumentat te rregullta.
Per informacione kontakto: homeshkoder@gmail.com

Map
Informacionet për kontakt
Emri juaj: Eddi
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

SUPER OKAZION!!Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 70.5 m²;485€/m² (RR.Aleksander Mojsiu,Uji i Ftohte)

SUPER...

Vlore
€490.00
Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha

Tirane, shes...

Tirane
€78,000.00