Shitje

Postuar Oct 31, 2015 | Vizita: 970 | Referenca Nu: #15111

€1,000.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Ofroj

shitet motorr burgman viti prodhimit 2001 cilindrata 400 kv,ngjyra bardh e zi,me grup te ri te 2005.nr cel 0696727277

Map
Informacionet për kontakt
Emri: daniel
Adresa: tirane
Numri i telefonit: 0696727277
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

shes motorrin

shes motorrin

KOSOVE
€0.00
Shitet Scooter Vespa ET4 125 Viti 1997

Shitet Scooter...

Tirane
€500.00
Skuter

Skuter

Durres
Durres, shes Enduro Ducati Cagiva gran canyon 900 Viti 2000, 1.500 Euro .:

Durres, shes...

Durres
€0.00