Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

shiten karrike dhe tavolina per bare dhe restorante

€20.00  | Durres
Postuar Oct 31, 2015 tek Mobileri

Karrike dhe tavolina per bare Karrike dhe tavolina per restorante Cmimi diskutohet 0693744558

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavoline 100 Euro .:

€100.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Tavoline 100 Euro Kompania SHAGA vazhdon me ofertat e saj per muajin Maj. Tavolinë PIXEL Materiali: mdf e llakuar Ngjyra e bardhë lucido + gri lucido. ÇMIMI: 100 EURO E...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavoline 135 Euro .:

€135.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Tavoline 135 Euro Kompania SHAGA vazhdon me ofertat fantastike per muajin Maj. Tavolinë BRILA Materiali: mdf e llakuar Aksesorë: këmbë alumini brilant Ngjyra: e bardhë...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavoline 125 Euro .:

€125.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Tavoline 125 Euro Kompania SHAGA vazhdon me ofertat e saj fantastike per muajin Maj. Tavolinë BRILA 2 Materiali: mdf e llakuar Aksesorë: xham i zi, këmbe alumini brilant...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes kolltuqe per lokal (bar) 100 Euro kompleti .:

€100.00  | Durres
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Durres, shes kolltuqe per lokal (bar) 100 Euro kompleti Per arsye rinovimi te lokalit disponoj 17 komplete kolltuqesh. Nje vit te perdorura. Cilesi shume e mire, dizenjo m

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Portmonto 190 Euro .:

€190.00  | Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Portmonto 190 Euro Kompania SHAGA sjelle nje super oferte per ju pormonto Smart per vetem 190 euro. Portmonto SMART Struktura: melaminë rover bordure PVC kapakët: melaminë...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Beta Mobileri

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Beta Mobileri, fabrikë moderne e përpunimit te drurit. Teknologji italiane, staf i kualifikuar, inovacion i vazhdueshëm. Lider në treg per mobilimin e lokalit, restorantit, shtëpisë, zyrës,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Proda Shpk

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Proda Shpk Mobileri cilesore dhe Garanci 10-vjecare. Me nje eksperience prej 12 Vitesh ne treg te mobilerive. Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane, Kulla N2. Pran Gjykates ose ndremjet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shiten 4 komplete tavolina

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Shiten 4 komplete tavolina + stola te larta druri, ngjyre venge, ne gjendje te shkelqyer, 50.000 leke Mob: 0692653955

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shiten 10 rafta metalike

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Shiten 10 rafta metalike. 2.000 leke. 0696134114

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Karrige/ Kolltuqe /Tavolina /Set kolltuqesh.

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

4 sete koltuqesh dyshe, tavoline druri dhe siperfaqe xhami.Mund te nderohen me pajisje parukerie Cmimi.: 40.000 leke (te reja) seti. Karrige Alumini, Jastiqe ulje dhe shpine. Veshje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel. : 0682741109

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes Tavoline Zyre

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

SHITET TAVOLINE ZYRE E PERDORUR POR NE GJENDJE SHUME TE MIRE Gjatesia e pjeses ballore - 153 Cm Gjatesia e pjeses anesore - 160 Cm Gjeresia - 60 Cm Lartesia - 80 Cm CMIMI : 18.000 LEKE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Tavoline 290 Euro

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Tavoline druri per dhome pritje. E larte 28 cm, e gjere 68 cm dhe e gjate 108 cm. Tel. : +3557305741

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes paisje per lokal

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

shes Koplet karrige me tavolina per Bar dhe Fast Food 10 tavolina dhe 40 karrige shiten komplet cmimi 1700 euro i diskutueshem. paisjet per Fast Food 2 kulltuqe 3-she cmimi 500 euro i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Komplet kolltuqesh (3+2+1+1)

Shkoder
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Shes nje komplet kolltuqesh (3+2+1+1) thuajse te paperdorur. Jane me cop lekure ngjyre mjalte dhe shume moderne. cmimi:60.000 Leke Cel. : 0695373888

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Mbajtese Shishesh Vere 330 Euro

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

Mbajtese Vere Druri. E larte 125 cm e gjere 37 cm dhe e gjate 68 cm. Tel. : +3557305741

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes tavolina e karrige per mesimdhenie 50 Euro

Lezhe
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

shiten tavonila e karrige per mesimdhenie dhe paijse te tjera Cel. : 0686427530

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes tavolina dhe karrige

Tirane
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

shiten tavolina me karrige druri per bar kafe,restorant,piceri,mezeri,lloto sport,etj...te reja te pa perdorura. ngjyre venge.cmimi 10.000 leke te reja kompleti 4karrige+1tavoline Tel. : 0686958678

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Tavolina Pespa 160 Euro

Durres
Postuar Oct 30, 2015 tek Mobileri

TAVOLINE PESPA me: strukture alumini, kembet e tavolines me element riveshes druri dhe xham 10+10 I temperuar, tripleks. Per te pare modelet e produktit jeni te mirepritur te na vizitoni ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Mobileri Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek