Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Lezhe, shes Tavolin Per Internet Caffe 16 Vende 100 Euro

€100.00  | Lezhe
Postuar Jul 24, 2014 tek Mobileri

Tavoline per internet caffe per 16 pc. Deminsionet jane 6m me 1.3m, Ne gjendje te mire dhe shum pak e perdorur, ngjyre blu, momentalisht eshte e cmontuar per te qen lehtesisht e transportueshme....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mobileri "SINDI "

Tirane
Postuar Jul 18, 2014 tek Mobileri

Nese keni menduar te arredoni ambjentet tuaja me mobilje te vecanta unike, luksoze, me vlere historike dhe me punime druri tradicionale per zyren, vilen,apartamentin apo hotelin tuaj ne ju...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

VERA MOBILI

Shqiperi
Postuar Jul 18, 2014 tek Mobileri

- ARREDIME HOTELERI - DYER TE BRENDSHME TE JASHTME - KUZHINA - DHOMA FEMIJE - SOXHORNO - DHOMA GJUMI - DIVANE . Adresa : Lagja nr.13 Plazh Durres Albania . Tel : 052261330 Email :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

VERA MOBILI

Durres
Postuar Jul 18, 2014 tek Mobileri

- ARREDIME HOTELERI - DYER TE BRENDSHME TE JASHTME - KUZHINA - DHOMA FEMIJE - SOXHORNO - DHOMA GJUMI - DIVANE . Adresa : Lagja nr.13 Plazh Durres Albania . Tel : 052261330 Email :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

"MOBILERI OKAZION"

Tirane
Postuar Jul 18, 2014 tek Mobileri

MOBILERI OKAZION ESHTE LIDER I MOBILERISE ITALIANE NE SHQIPERI PREJ VITIT 1992 NGA KRIJIMI I SAJ. MOBILOJME SHTEPITE, ZYRAT, HOTELET ME MOBILJE TE REJA ITALIANE ME PERMASA STANDARTE OSE ME...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

mobileri meig ju ofron karrike druri me 900 lek dhe tavolina druri me 2800 lek

Tirane
Postuar Jul 18, 2014 tek Mobileri

http://www.meig.webs.com Me nje eksperience 15 vjecare, fabrika me e madhe per prodhimin e karrikeve dhe tavolinave,per shtepi dhe lokale ofron per ju;karrike druri me 900lek,tavolina druri per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

AGJENSIA BEGUIMOBILIARE

Tirane
Postuar Jul 04, 2014 tek Mobileri

AGJENSIA:BEGUIMOBILIARE JU OFROJME KETO SHERBIME: 1)SHITJE,BLERJE DHE DHENIE ME QERA PRONASH TE PATUNDESHME SI SHTEPI,VILA,DYQANE,OBJEKTE,TOKA BUJQESORE DHE JO BUJQESORE,TRUALL PER NDERTIM ETJ.....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

" Vera Mobili"

Durres
Postuar Jul 01, 2014 tek Mobileri

- ARREDIME HOTELERI - DYER TE BRENDSHME TE JASHTME - KUZHINA - DHOMA FEMIJE - SOXHORNO - DHOMA GJUMI - DIVANE . Adresa : Lagja nr.13 Plazh Durres Albania . Tel : 052261330 Email :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Shes linje prodhimi parketesh 25.000 Euro

Fier
Postuar Jul 01, 2014 tek Mobileri

Linje prodhimi parketesh druri WEINING Variomat , prodhim Gjerman i vitit 2008. Sebashku me te shitet dhe linja e aspirimit te tallashit si dhe modulet (thikat) e prodhimit te parketit per kater...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

albdruri sh.p.k kerkon arkitekt-e

Tirane
Postuar Jun 28, 2014 tek Mobileri

Albdruri kerkon te bashkepunoje me arkitekt ne fushen e arredimit ,dhe te rikonstruksionit te objekteve.Arkitekti duhet te punoje i pa varur.Ju mund te prezantoheni tek klienti si arkitekt i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

""Mobileri Celiku"

Durres
Postuar May 26, 2014 tek Mobileri

Kompania jone me nje tradite te gjate dhe te sukseshme ,ploteson te gjitha nevojat per mobilim ,duke filluar qe nga kuzhinat, dhoma gjumi ,tavolina ambjente zbukuruese me dru ,shkalle druri per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

"Emigres Albania"

Tirane
Postuar May 26, 2014 tek Mobileri

Emigres me një experience 20 vjecare si dhe me ekspoziten me të madhe 6000m2 në fushen e arredimit edhe të mobilimit të ambjenteve të brendëshme dhe të jashtme vazhdon të ofrojë një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shitet Dhome gjumi kend

Tirane
Postuar May 26, 2014 tek Mobileri

dhome gjumi dhe kend Çmimi: 1.200 € Telefon: 0682391987

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION Shes paisje zyre 3000 Euro i negociueshem

€3,000.00  | Tirane
Postuar May 12, 2014 tek Mobileri

Shes Objekte zyre pothuajse te reja , 4 deri me 6 muaj te perdorura: - tavoline e madhe me permasa 3 m e gjate 1.6 m e gjere, me kembe inoksi, e pershtatshme per 6 veta, ngjyre krem. - 2 tavolina...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Raft Ekspozues

€100.00  | Lezhe
Postuar May 02, 2014 tek Mobileri

Shes Raft i pershtatshem per dyqane, kancelari, videotek, servis, etj. Nuk eshte perdorur asnje dite prandaj eshte i ri pa asnje gervishtje apo demtim. Shitet nen vlere per vetem 100 Euro i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

sauna per shtepi familjare.

€1,400.00  | Tirane
Postuar May 01, 2014 tek Mobileri

prodhojm sauna te permasave te ndryshme.standarte dhe te pershtatura sipas ambjenteve te ndryeshme. cel.0682081710

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

"Mobileri Elio"

Tirane
Postuar Apr 23, 2014 tek Mobileri

Me nje eksperienc 20 vjecare ne treg ofron per te gjithe ju punime druri nga me te ndryshmet, si mobilime vilash, apartamente, bare, restorante, hotele etje, ne nje cilesi te larte dhe stil...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

karrike me thurje plastike 4 +1tavoline me suprin xhami

€99.00  | Tirane
Postuar Apr 16, 2014 tek Mobileri

shiten 9 komplete karrigesh me thurje plastike me tavoline me suprin xhami ngjyre gri.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mobilje Shtepiake

€2,500.00  | Tirane
Postuar Apr 14, 2014 tek Mobileri

Shiten mobilje,elektro shtepiake dhe aksesor zbukurues. Mund te shiten dhe te ndara.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

VW Passat 1.8 benzin -99

Lezhe
Postuar Apr 04, 2014 tek Mobileri

Benzin. 1.8. Viti. 99. Klim. Disce alumini. Ne gjendie te mir. Letre shiptare. Lloji: Volkswagen/VW Viti i modelit: 1999 Kilometrazha: 160 000 - 169 999 Modeli: Passat Lëndë djegëse: Benzin...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Mobileri Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek