Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

mobilje te perdorura ne shitje

Tirane
Postuar Mar 27, 2015 tek Mobileri

Kerkojme per te blere mobilje te perdorura ne shitje. Jemi nje dyqan i vogel ne tirane qe shesim mobileri te perdoruara dhe blejme

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kompozim Floreal, Mozaik Artizanal Mermeri

€39,000.00  | Tirane
Postuar Mar 23, 2015 tek Mobileri

Kompozim floreal, 90 x 90 cm. Tradita e krijimit te mozaikeve te mermerit, eshte e rralle, por vjen ketu me cmime shume te favorshme. Perdoren per ambjente, te ndryshme, shtepi, zyra, lokale etj....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tavoline pune

€35,000.00  | Tirane
Postuar Mar 23, 2015 tek Mobileri

Tavoline pune per butik. Dergoji mesazh shitesit Celular: 0662220820

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mbajtese TV per Sogiorno

€85,000.00  | Tirane
Postuar Mar 23, 2015 tek Mobileri

Mbajtese tv, klasike me ngjyre qershie, materiali MDF. Dergoji mesazh shitesit Celular: 0662220820

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Rozeta 90 x 90 cm, punime artizanale mermeri

€10,000.00  | Tirane
Postuar Mar 23, 2015 tek Mobileri

Rozeta bosh, 90 x 90 cm. Tradita e krijimit te mozaikeve te mermerit, eshte e rralle, por vjen ketu me cmime shume te favorshme. Perdoren per ambjente, te ndryshme, shtepi, zyra, lokale etj....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mbajtese tv-sogiorno

€95,000.00  | Tirane
Postuar Mar 21, 2015 tek Mobileri

Mbajtese tv me MDF, lisi natyral te lyer ne ngjyre Venge. Dergoji mesazh shitesit Celular: 0662220820

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes akuarium me dy peshq brenda

€3,500.00  | Tirane
Postuar Mar 21, 2015 tek Mobileri

Shitet akuarium me aparat elektrik per rregullimin e temperatures/cilesise se ujit, me dy peshq brenda. Permasat 45x30x30 cm. Dergoji mesazh shitesit Celular: 067 2 56 56 21

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavoline 100 Euro .:

€100.00  | Tirane
Postuar Mar 15, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Tavoline 100 Euro Kompania SHAGA vazhdon me ofertat e saj per muajin Maj. Tavolinë PIXEL Materiali: mdf e llakuar Ngjyra e bardhë lucido + gri lucido. ÇMIMI: 100 EURO E...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavoline 135 Euro .:

€135.00  | Tirane
Postuar Mar 15, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Tavoline 135 Euro Kompania SHAGA vazhdon me ofertat fantastike per muajin Maj. Tavolinë BRILA Materiali: mdf e llakuar Aksesorë: këmbë alumini brilant Ngjyra: e bardhë...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavoline 125 Euro .:

€125.00  | Tirane
Postuar Mar 15, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Tavoline 125 Euro Kompania SHAGA vazhdon me ofertat e saj fantastike per muajin Maj. Tavolinë BRILA 2 Materiali: mdf e llakuar Aksesorë: xham i zi, këmbe alumini brilant...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Portmonto 190 Euro .:

€190.00  | Tirane
Postuar Mar 15, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Portmonto 190 Euro Kompania SHAGA sjelle nje super oferte per ju pormonto Smart per vetem 190 euro. Portmonto SMART Struktura: melaminë rover bordure PVC kapakët: melaminë...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shitet Dhome gjumi kend

Tirane
Postuar Mar 08, 2015 tek Mobileri

dhome gjumi dhe kend Çmimi: 1.200 € Telefon: 0682391987

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

"Emigres Albania"

Tirane
Postuar Mar 08, 2015 tek Mobileri

Emigres me një experience 20 vjecare si dhe me ekspoziten me të madhe 6000m2 në fushen e arredimit edhe të mobilimit të ambjenteve të brendëshme dhe të jashtme vazhdon të ofrojë një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj .:

€0.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shes tavolina kompjuteri dhe karrige .:

€0.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, Shes tavolina kompjuteri dhe karrige Shesim tavolina kompjuterash se bashku me karrige per internet kafe dhe me cmim shume te ulet. Cel. : +355697525221

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes tavolina dhe karrige 10.000 Leke .:

€10,000.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes tavolina dhe karrige 10.000 Leke shiten tavolina me karrige druri per bar kafe,restorant,piceri,mezeri,lloto sport,etj...te reja te pa perdorura. ngjyre venge.cmimi 10.000 leke te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes komplet kolltuqesh .:

€40.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes komplet kolltuqesh Shes komplet kolltuqesh, tresh dysh dhe ty teke. Divani tresh hapet dhe behet dopjo. Ne gjendje shume te mir. Ngjyra si ne figure. Nese jeni te interesuar dergoni...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shiten kolltuqe per lokal 140.000 Leke .:

€140.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, Shiten kolltuqe per lokal 140.000 Leke Shiten 26 kolltuqe te rrumbullaket per lokal dhe nje kend. Kolltuqet jane ne gjendje shume te mire, dhe shiten per arsye te ndryshimit te arredimit...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Divan kend 3+2, 15.000 leke i diskutueshem .:

€150.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes Divan kend 3+2, 15.000 leke i diskutueshem Shitet divan kend 3+2, tapiceria e bere me cope te re, me sfungjer te ri dhe me llastik susta te reja. Ka pjesen qe behet krevat dopjo....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes mobilje zyre .:

€0.00  | Tirane
Postuar Mar 05, 2015 tek Mobileri

Tirane, shes mobilje zyre Shes mobilje zyre, tavoline e madhe dhe 10 karrike, 2 kolltuqe dhe tavoline zbukurimi, paisjet jane te reja dhe komode. per me teper mund ti shikoni ne fotot e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Mobileri Kategori, Zona "Tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek