Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Tirane, - Ofroj Mozaik Artizanale .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, - Ofroj Mozaik Artizanale Krijimi i Mozaikeve eshte diçka e rralle megjithese tradite e hershme e vendit tone. Ata mund te perdoren per : Mure, Dysheme, Tavolina etj Mund te perdoren...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Pikture 480.000 Euro .:

€48.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes Pikture 480.000 Euro Piktura origjinale nga George Sheridan te punuara me Rubin dhe Nefrit.Kam 2 piktura secila perkatesisht me vleren 480.000 euro.Te interesuarit te me kontaktojne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Recepsion .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes Recepsion Shiten recepsione me permasa te ndryshme, te pershtatshem per dyqane, farmaci apo klinika private. Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. Per me shume informacion mund te na...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tavolina kompjuteri 80x80 .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes Tavolina kompjuteri 80x80 Shiten tavolina kompjuteri 80x80 (me trashesi 30 mm) te pershtatshme per qendra interneti, kurse kompjuteri etj. Cmimi i diskutueshem. e-mail:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes pedan druri per kembet,fuksionale per zyra,etj... 1.500 Leke .:

€15.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes pedan druri per kembet,fuksionale per zyra,etj... 1.500 Leke shes pedan druri per kembet,funksionale per zyra dhe ambiente te ndryshme me permasa 50x50 Cel. : +355673223322

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Paisje zyre me oferte .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes Paisje zyre me oferte Jane me cmim oferte: 1. Tavolina pune (30 mm) 180x80 (permasat sipas deshires) me kembe metalike (kolona) dhe me ballore metalike. 2. Tavoline kompjuteri...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane. Mobilje të veçanta! .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane. Mobilje të veçanta! Shiten mobiljet, raftet, sirtaret dhe vitrinat e dyqanit. Aktualisht dyqani është librari dhe kancelari. Raftet, sirtaret dhe vitrinat janë të përshtatshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes shes lavatest per parukeri me cmim te arsyeshem .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes shes lavatest per parukeri me cmim te arsyeshem shes lavatest lekure me porcelan te bardhe me cmim te arsyeshem.. Cel. : +355673223322

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, ofroj mobilje cilesore,standart i lare ,punime serioze ,sipas deshires .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Mobileri

Tirane, ofroj mobilje cilesore,standart i lare ,punime serioze ,sipas deshires Rruga: “Azotik” Fier, Albania Cel: +355 68 20 24 629 / +355 69 69 58 184 mobilerilindi2000@gmail.com...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes akuarium me pajisje elektrike 3.500 Leke .:

€350.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes akuarium me pajisje elektrike 3.500 Leke Shitet akuarium me pajisje elektrike per rregullimin e temperatures/cilesise se ujit. Ka edhe dy peshq brenda. Permasat 45x30x30. Tel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes pajisje TAVOLINA PC 2.500 Leke .:

€250.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes pajisje TAVOLINA PC 2.500 Leke SHES TAVOLINA PC 2000 LEK TE REJA COPA! JANE 6 COP! TE GJITHA 10000 LEK TE REJA SHITEN DHE KARRIGE 8 COP 1500 LEK COPA NJE TAVOLINE 4000 LEK TE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes MOBILJE ZYRE .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes MOBILJE ZYRE SHITEN MOBILJE ZYRE, DUKE PERFSHIRE KETU: TAVOLINE MBLEDHJE, KARRIKE, TAVOLINE PUNE, ETJ.PER ME SHUME MUND TE SHIKONI DHE FOTOGRAFITE. PER ME SHUME INFORMACION NA...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Krevat per femije Mothercare 150 Euro .:

€150.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, Shitet krevat per femije i markes Mothercare se bashku me dyshekun. Krevati eshte prej druri me permasa 140x70 cm dhe eshte me dy pale kasa anesore te cilat mund te vendosen e nderrohen ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes mobilje zyre .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes mobilje zyre Shes mobilje zyre, tavoline e madhe dhe 10 karrike, 2 kolltuqe dhe tavoline zbukurimi, paisjet jane te reja dhe komode. per me teper mund ti shikoni ne fotot e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Divan kend 3+2, 15.000 leke i diskutueshem .:

€150.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes Divan kend 3+2, 15.000 leke i diskutueshem Shitet divan kend 3+2, tapiceria e bere me cope te re, me sfungjer te ri dhe me llastik susta te reja. Ka pjesen qe behet krevat dopjo....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shiten kolltuqe per lokal 140.000 Leke .:

€140.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, Shiten kolltuqe per lokal 140.000 Leke Shiten 26 kolltuqe te rrumbullaket per lokal dhe nje kend. Kolltuqet jane ne gjendje shume te mire, dhe shiten per arsye te ndryshimit te arredimit...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes komplet kolltuqesh .:

€40.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes komplet kolltuqesh Shes komplet kolltuqesh, tresh dysh dhe ty teke. Divani tresh hapet dhe behet dopjo. Ne gjendje shume te mir. Ngjyra si ne figure. Nese jeni te interesuar dergoni...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes tavolina dhe karrige 10.000 Leke .:

€10,000.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, shes tavolina dhe karrige 10.000 Leke shiten tavolina me karrige druri per bar kafe,restorant,piceri,mezeri,lloto sport,etj...te reja te pa perdorura. ngjyre venge.cmimi 10.000 leke te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shes tavolina kompjuteri dhe karrige .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, Shes tavolina kompjuteri dhe karrige Shesim tavolina kompjuterash se bashku me karrige per internet kafe dhe me cmim shume te ulet. Cel. : +355697525221

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Mobileri

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Mobileri Kategori, Zona "Tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek