Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

JAPIM TENDE ME QERA (LEZHE).

Lezhe
Postuar Apr 19, 2014 tek Vegla te ndryshme

JAPIM TENDE ME QERA (LEZHE) MAW Agency disponon tende me dimensione 9×12 m. Eshte nje tende e pershateshme dhe kompletuar me gjithe aksesoret qe i nevojiten per aktivitete te ndryshme. Cmimet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Magneto-therapy paisje profesionale fizioterapie

€2,600.00  | Tirane
Postuar Apr 18, 2014 tek Vegla te ndryshme

Paisje profesionale fizioterapie, Magneto therapy Pagani. Roland serie ELF 984. E re me 4 porta dhe 4 elektroda, manual perdorimi i perfshir. Paisja eshte e shkelqyer per trajtime fizioterapeutike...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet TRAPANO MAGNETIK,I FIRMES EVOLUTION ANGLEZE

€400.00  | EUROPE
Postuar Apr 16, 2014 tek Vegla te ndryshme

Përshkrim Shitet TRAPANO MAGNETIK,I FIRMES EVOLUTION ANGLEZE •Aftësi shpimi me punto deri në Ø42mm •Fuqi 1200w •Distanca 190mm •Fuqia e magnetit 1500Kgf •Peshon vetëm 10.9Kg...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Niveluas Lazer Bosch pcl1

€45.00  | Elbasan
Postuar Apr 16, 2014 tek Vegla te ndryshme

Niveluas Lazer Bosch pcl1 gjithashtu eshte i diponuesheme dhe trekembeshi mer nje mbeshtetje sa me te mire Kontakto : 0695432885

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Saldatrice CEMONT Italiane profesionale (kit) punon me te gjitha elektrodat

€430.00  | Tirane
Postuar Apr 14, 2014 tek Vegla te ndryshme

Saldatrice CEMONT prollim Italian profesional me ventilator punon me te gjitha elektrodat si ne saldim ashtu dhe ne prerje me cilsi te lart pune gjithashtu edhe silencioz e lehte ne peshmbajtje e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes me shumice antibakterjal per duart te markes Fuji

Tirane
Postuar Apr 13, 2014 tek Vegla te ndryshme

Përshkrim Shes me shumice antibakterjal per duart te markes Fuji. Disponoj sasi te madhe dhe i jap me cmim shume te arsyeshem. Kontakt: 0696816861

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Offset ADAST per shtypshkronja

€3,500.00  | Europe
Postuar Apr 13, 2014 tek Vegla te ndryshme

Makineri shtypi per shtypshkronja. Tipi: ADAST 315 Seksione: 1color Hapja: 36X52 Shtyp: 36X51,5 Lageshtia: copak Pesha: 750kg Tirazh: 1milion Vit.prodh: 2003 Shitet: 3500 euro Kontakt:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet karrele, plan-grases, pendul, bango-freze,

€10.00  | Durres
Postuar Apr 11, 2014 tek Vegla te ndryshme

Përshkrim Shitet karrele, plan-grases, pendul, bango-freze, trapan-bango, kompresor. Italiane, te vitit 2006, pothuajse te paperdorura. Shiten per mbyllje aktiviteti. Cel:0682955042

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Makineri Industriale per perpunimin e drurit

Shkoder
Postuar Apr 09, 2014 tek Vegla te ndryshme

Mbyllje biznesi, shes makineri industriale per perpunimin e drurit si: kombinat qe perfshin edhe freze, kopjatrice, makineri per te bere meshkuj dhe femra, kompresor 500 L, grasesë, aspirator dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Montim Tendash dielli

Durres
Postuar Apr 09, 2014 tek Vegla te ndryshme

kekoj te punsohem se pas shume vitesh pune ne Greqi kam eksperienc 5 vjecare ne montim tendash dielli.jam i gatshem te punsohem si brenda vedit ashtu dhe jasht vendi. Kontakt: 0685522006

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

NEXHI BEJME PASTRIMINE EPUSAV NE TER KOSOVEN

KOSOVE
Postuar Apr 09, 2014 tek Vegla te ndryshme

ja hjeki ujin me pompa hi posht ja hjeki lloqin dej 34 metra thellsi lajmrohuni ikam te gjitha mjetet per me hi bunar Qyteti: krejt kosoven Numri i telefonit: 044266051

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes nje kitare akustike te paperdorur

€80.00  | Tirane
Postuar Apr 09, 2014 tek Vegla te ndryshme

Shes nje kitare akustike,e paperdorur.Punim druri i nje cilesie te larte,me dekor dhe e kompletuar.Bashke me kitaren ofrohet dhe canta e kitares,nje fizarmonike e vogel qe ndihmon ne akordim dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ore dore SQB 101 SWATCH 1999 Beat Webmaster Digital Alarm

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Ore dore SQB 101 SWATCH 1999 Beat Webmaster Digital Alarm Ore dore SQB 101 SWATCH 1999 Beat Webmaster me zile alarm digital. Ben pjese ne koleksionin special te 1999. Shume pak e perdorur....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ore dore SWATCH....

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Ore dore SWATCH origjinale. E perdorur, por funksionante akoma me rripin origjinal te konsumuar pak. Dergoji mesazh shitesit :069451235

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Skulpture Druri

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Skulpture Druri Skulpture nga nje dru ulliri, ku artisti ka lene shume gjera te gdhendura nga natyra, ne vepren e tij. Dergoji mesazh shitesit :067895423

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Omega Automatic Geneve Cal. 1481

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Omega Automatic Geneve Cal. 1481 Ore dore OMEGA GENEVE Automatik, ne gjendje shume te mire, e ruan kohen mjaft mire. Dergoji mesazh shitesit Celular: 0682122358

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet komplet Celesash Poligonali marka Beta.

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Shitet komplet Celesash Poligonali marka Beta. Komplet Celesash poligonale profesionale nga 10 ne 32 kompleta. Shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Dergoji mesazh shitesit Cel: 068235892

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tharese Flokesh 750 wat..

€1,000.00  | Shqiperi
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Tharese Flokesh 750 wat Tharese flokesh me permasa te vogla, e shoqeruar me tre aksesore. Shume e pershtateshme per udhetime, pasi eshte mjaft kompakte. E paperdorur. Dergoji mesazh shitesit...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet Mono Amortizator SHOWA per motor Ducati 1098. I ri, I paperdorur asnjehere.

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Shitet Mono Amortizator SHOWA per motor Ducati 1098. I ri, I paperdorur asnjehere. Amortizator me aksion progresiv qe realizohet nepermjet interpozicionit te nje bilacieri ndermjet telait dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet Forcele SHOWA per motor Ducati. E re, e paperdorur asnjehere.

€0.00  | Shqiperi
Postuar Apr 08, 2014 tek Vegla te ndryshme

Shitet Forcele SHOWA per motor Ducati. E re, e paperdorur asnjehere. Behet fjale per forcele oleodinamike me steli te permbysur, e rregullueshme ne parangarkesen e moles, kompresion e kthim. Steli...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Vegla te ndryshme Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek