Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Tirane, shes Htc 8X ngjyre blu 200 Euro .:

€200.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Htc 8X ngjyre blu 200 Euro Shes Htc 8X ngjyre blu i perdorur ne gjendje perfekte, si i ri, i sapo ardhur nga amerika. Ka processor Snapdragon S4 Dual Core, 1gb ram, 16gb memorje e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Ipone 5 64gb i zi i perdorur 450 Euro .:

€450.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Ipone 5 64gb i zi i perdorur 450 Euro Shes iphone 5 64gb i zi factory unlocked i perdorur ne gjendje shume te mire, perfshire karikues dhe fishe...Ka nje shenje ne pjesen e poshtme qe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shes Samsung Galaxy SII, te rinj ne kuti, ngjyre e bardhe dhe e kuqe, Cmimi 280 Euro .:

€280.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, Shes Samsung Galaxy SII, te rinj ne kuti, ngjyre e bardhe dhe e kuqe, Cmimi 280 Euro Shes Samsung Galaxy SII, te rinj ne kuti, ngjyre e bardhe dhe e kuqe. Ekran 4.3", memorje e brendshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Samsung Galaxy Grand Duos, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze, Cmimi 280 Euro .:

€280.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Samsung Galaxy Grand Duos, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze, Cmimi 280 Euro Shes Samsung Galaxy Grand Duos, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze. Ekran 5.0", memorje e brendshme 8GB, 1GB...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes ose nderroj HTC One x i bardhe shume pak i perdor 300 Euro .:

€300.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes ose nderroj HTC One x i bardhe shume pak i perdor 300 Euro Shitet ose nderrohet HTC One x i perdorur ne gjendje shume te mire. Procesori 1.5 QuadCore, kamera 8MP, 1GB RAM dhe memorje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shes Sony Xperia Z, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze, Cmimi 430 Euro .:

€430.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, Shes Sony Xperia Z, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze, Cmimi 430 Euro Shes Sony Xperia Z, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze. Ekran 5.0", memorje e brendshme 16GB, RAM 2GB, CPU Quad-core 1.5 GHz...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION!!! Tirane, shes Nokia Lumia 920, te rinj ne kuti, 330 Euro .:

€330.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

OKAZION!!! Tirane, shes Nokia Lumia 920, te rinj ne kuti, 330 Euro Shes Nokia Lumia 920, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze, e kuqe dhe e bardhe, 32GB memorje e brendshme, CPU Dual Core 1.5 GHz, ekran...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shes Qese mbrojtese Belkin per HTC One, 5 Euro .:

€5.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, Shes Qese mbrojtese Belkin per HTC One, 5 Euro Shes Qese mbrojtese Belkin per HTC One, super rezistente, qe nuk le shenja gishtash ne ekran. Cmimi 5 Euro. Cel. : 0664069919

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes iPhone 4s i bardhe pa vend per karte SIM 130 Euro .:

€130.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes iPhone 4s i bardhe pa vend per karte SIM 130 Euro Shes iphone 4S te bardhe nga verizon qe nuk ka vend per karte sim,pra perdoret si ipod per lojera,internet wi-fi,muzike,kamera 8Mp....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION!!! Tirane, shes Nokia Lumia 510, te rinj ne kuti, ngjyre e kuqe, e bardhe, e zeze, Cmimi 130 Euro .:

€130.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

OKAZION!!! Tirane, shes Nokia Lumia 510, te rinj ne kuti, ngjyre e kuqe, e bardhe, e zeze, Cmimi 130 Euro Shes Nokia Lumia 510, te rinj ne kuti, ngjyre e kuqe, e bardhe dhe e zeze. Ekran 4.0",...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Belkin TuneBase FM with Hands-Free, Cmimi 45 Euro .:

€45.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Belkin TuneBase FM with Hands-Free, Cmimi 45 Euro Belkin TuneBase FM with Hands-Free Kjo paisje sherben si mbajtese per iPhone 3/3GS/4/4S dhe iPod, nepermjet teknologjise Bluetooth...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Shes Tablet Android 7" 15000 Leke 15.000 .:

€150.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Tablet Android 7" 15000 Leke 15.000 Shes Tablet Android Apad,7" per vetem 15000 Leke Item Parameter basic parameter 1 CPU A13 1.5GHZ 2 operate system Android4.0.3 3...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Samsung Galaxy S 4

€400.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Shitet Samsung Galaxy S 4 , i sapoardhur nga USA , i zhbllokuar me te gjitha kartat , telefoni esht akull i ri me kuti ( me qese te pahequra ) i disponueshem ne 2 ngjyra ( i zi dhe i bardhe )…...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes iPad Samsung Galaxy Sch-I800 200 Euro .:

€200.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes iPad Samsung Galaxy Sch-I800 200 Euro Tablet Samsung 7" Product Identifiers Brand Samsung Model SCH-I800 MPN SCH-I800BKAVZW Carrie r Verizon (US) UPC 635753487619, 995131408069...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Okazion Samsung Galaxy S 4

€430.00  | Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Shitet Samsung Galaxy S 4 , i sapoardhur nga USA , i zhbllokuar me te gjitha kartat , telefoni esht akull i ri me kuti ( me qese te pahequra ) i disponueshem ne 2 ngjyra ( i zi dhe i bardhe )…...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes 3G-Gprs Vodafone Quad band laptop / notebook PCMCIA Connect 10 Euro

Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

3G-Gprs Vodafone + Quad band laptop / notebook PCMCIA Connect Card ....ME SIM KARD VODAFON Cel. : 0696517734-OSE-0685477925

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

HTC SENSATION XE (Te rinj)

Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Shiten HTC SENSATION XE origjinal me sistem android Te ardhur nga Gjermania,te zhbllokuar fabrike per cfardolloj karte shqiptare Te ri brenda ne kuti e vet te mbyllur,asnjehere te perdorur!...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Samsung S4 ...QUAD CORE 1.6GHZ , 3G , 2GB RAM ,16 GB, 5 inch

Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

OKAZION..Furnizimi i ardhur dje .....Samsung S4 , CLONE .... Made in Korea by Samsung. , Thuajse totalisht i njejte me origjinalin , me nje shpejtesi te larte ne internet , nje kamer super te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION!!!! LG SPECTRUM 2 (si i ri)

Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

Shes LG SPECTRUM 2 me sistem android te fundit 4.1.2 Jelly Bean Version special,i ardhur nga amerika punon me cdo lloj karte shqiptare! Ngjyra i zi ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje apo...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

IPHONE 5 GOLD EDITION

Tirane
Postuar Aug 23, 2015 tek Telefona, PDAs

IPHONE ESHTE THUAJSE I PAPERDORUR NE GJENDJE TE SHKELQYER PA ASNJE GERVISHTJE Çmimi: 58.000 lek 62.000 Telefon: 0696561113

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Telefona, PDAs Kategori, Zona "Tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek