Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Tirane, Shitet Htc Sensation XE! 25.000 .:

€250.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, Shitet Htc Sensation XE! 25.000 Tirane: Shitet Smartphone "Htc Sensation XE". Telefoni vjen se bashku me te gjit aksesoret e kutise! Cmimi i telefonit eshte 25.000lek te reja (250.000lek...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Shes iphon 5 black ne kuti i hapur me cip 360 euro .:

€360.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Shes iphon 5 black ne kuti i hapur me cip 360 euro Shesim iphon5 i ardhur nga Anglia i zhbllokuar me xhevis card cip, ngjyra e zeze bashke me kellefin mbrojtes vetem per 360euro. Nr...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes ose nderroj Ipad 2,i bardhe,16gb, wifi,gjendje perfekte 210 .:

€210.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes ose nderroj Ipad 2,i bardhe,16gb, wifi,gjendje perfekte 210 Ipad eshte ne gjendje shume te mire,shume i paster.Shoqerohet me nje kellef dhe tastier te jashteme.Per kontakt ne:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Samsung Galaxy S2 Glide 150euro .:

€150.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Samsung Galaxy S2 Glide 150euro Shes Samsung Galaxy S2 Glide ne gjendje shume te mire...Ka ekran 4 polesh, Processor dual Core Tegra 2, 1gb ram, 8gb memorje e brendshme, kamera...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes blackberry bold 9700 60 Euro .:

€60.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes blackberry bold 9700 60 Euro Shitet blackberry bold 9700 ne super gjendje pune ka nevoj vetem per nej nderrim kapakesh per ata qe jan te fiksuar ps estetikes me sistem operativ os6 me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes LG Optimus 3D P920 150 Euro .:

€150.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes LG Optimus 3D P920 150 Euro CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9, ram 512Dual 5 MP, camera: 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash, Stereoscopic photos & videos; geo-tagging Video Yes,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes LG optimus 2x SU660 185 mij lek .:

€185.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes LG optimus 2x SU660 185 mij lek Shitet LG optimus 2X SU660 : Factory unlocked Sistem Android 4.0.4 (IceCream - Sandwich) Procesor Dual Core 1Ghz RAM 512 MB Ekran 4.0 inch HD...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Sony Xperia P Black (LT22i) 22500 leke .:

€225.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Sony Xperia P Black (LT22i) 22500 leke Telefoni eshte pak i perdorur me OS te fundit Android OS, v2.3 (Gingerbread) SIM :Micro-SIM Memorje brendshme 16 GB Kamera 8 MP Procesor...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Iphone 5 400 Euro .:

€400.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Iphone 5 400 Euro Shes iphone 5 16gb i bardhe factory unlocked i perdorur ne gjendje perfekte, perfshire karikues dhe fishe...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes HTC 8X i zi i ri 37.000 Leke .:

€370.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes HTC 8X i zi i ri 37.000 Leke Shes Htc 8X i zi i ri ne kuti, i sapo ardhur nga amerika me operatorin verizon por i zhbllokuar dhe punon me te gjithe kartat. Ka processor Snapdragon S4...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes telefon sony ericsson u5 7.500 Leke .:

€75.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes telefon sony ericsson u5 7.500 Leke shitet telefon sony ericsson u5 vetem 4 muaj i perdorur cmimi 7500 tel 0694091322 Cel. : 0694091322

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Htc 8X ngjyre blu 200 Euro .:

€200.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Htc 8X ngjyre blu 200 Euro Shes Htc 8X ngjyre blu i perdorur ne gjendje perfekte, si i ri, i sapo ardhur nga amerika. Ka processor Snapdragon S4 Dual Core, 1gb ram, 16gb memorje e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Ipone 5 64gb i zi i perdorur 450 Euro .:

€450.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes Ipone 5 64gb i zi i perdorur 450 Euro Shes iphone 5 64gb i zi factory unlocked i perdorur ne gjendje shume te mire, perfshire karikues dhe fishe...Ka nje shenje ne pjesen e poshtme qe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

NEXUS 5 ne kuti

€370.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

Shes NExus 5 i ri ne kuti me te gjitha aksesoret.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes shes Nokia C2.00.me 2 karta sim

Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

shes shes Nokia C2.00.me 2 karta sim 4.000 Leke cel eshte fare iri,me dy karta sim,origjinal nokia.ne shitje eshte 120 mije lek Cel. : 0688319173 0698692384

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes tablet cel model Q701

Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

shes tablet cel model Q701,super dualcore A20,ANDROID VERSION 4.2 qmimi 12.000 Leke Tbleti eshte me sim carte ben telefonata si cel,me dy kamera.me programe pa fund fb etj. fare i ri ne kuti,ky ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes APPLE IPHONE 4

Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

APPLE IPHONE 4 te zinj, si te rinj ne kuti, factory unlocked,punojne me cdo sim,-259€ ME GARANCI Impotuar nga USA Pa asnje ore pune, ky qe shihni ne foto. Ne kuti me te gjithe aksesoret. 6...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Motorola Flipoutmodel number mb 511

Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

shes Motorola Flipoutmodel number mb 511 cmimi 4.000 Leke cel eshte ne gjendje shume te mir.eshte wifi dhe 3g,super i shpejte ne internet Cel. : 0698692384 0688319173

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes samsung galaxy mini

Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Telefona, PDAs

shes samsung galaxy mini,next turbo,3g dhe wifi 6.000 Leke cel eshte ne gjendje shume te mir,me wifi dhe 3g,hotspot,super ishpejte ne internet,ky ne foto.SQARIM.te gjithe cel qe shes Jane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes IPhone 4 32GB ***PERFEKT SI I RI*** 30.000 .:

€300.00  | Tirane
Postuar Sep 24, 2014 tek Telefona, PDAs

Tirane, shes IPhone 4 32GB ***PERFEKT SI I RI*** 30.000 Shes IPhone 4 32 GB i sapo ardhur nga USA ne gjendje perfekte pa gervishje ne asnje vend . perfekttttt. i Zhbllokuar per te gjithe sim card...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Telefona, PDAs Kategori, Zona "Tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek