Jepen me qera ne Dhermi (Vlore)

Postuar Oct 30, 2015 | Vizita: 254 | Referenca Nu: #17847
Zona:   Vlore
Lloji i postimit:   Ofroj

Japen me qera ne Dhermi (emertimi popullor i lagjes eshte Kallam)

Garsoniera te vitit 2012, ku secila permban nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, frigorifer, banje, ballkone me pamje nga deti.


Mund te na kontaktoni ne 0682643129 (z. Marko)
ose ne email dimarkoDhermi@gmail.com

Zona/Rruga: Kallam Dhermi

Map
Informacionet për kontakt
Emri: 123.albania
Adresa: Albania
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Jepet me qera kati...

Tirane
€0.00
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Pasha, prane Muzeut.

Tirane, Japim me...

Tirane
€350.00
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane Ambasades Amerikane.

Tirane, Japim me...

Tirane
€700.00

jap me qera Vile 2...

Tirane
€0.00