This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€37,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 w...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Tirane

Shitet Vile+ toke te Kodra e Priftit . Ështe 4 kateshe e perbere nga 17 dhoma, dy garazhe. Proces hipotekimi. Per me shume informacion apo vizite n...

Postuar Oct 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€550,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali). Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private një-katëshe të ndodhur në rrugën “Shasi”. Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sip...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€82,050.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi pushimi të ndodhur në Plazhin e Madh, Ulqin. Prona gëzon një sipërfaqe prej 600 m², ku 87 m² janë ndërtim ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve. Prona ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€42,450.00
Durres

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, Shtepi 1 kat , me sip 115 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut. Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 100 m² është ndërtim. Shtëpia p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 414 m² në G’juhadol. Në këtë truall përfshihet edhe një ndërtesë e pabanueshme me sipërfa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€207,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë. Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg. Hyrja ka nje siperfaqe totale p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërti...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€36,855.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private një-katëshe të ndodhur në rrugën “Shasi”. Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sipë...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€82,600.00
Tirane

Shitet vile me 3-kate ne zonen e Shkozes. Trualli ne te cilen ndodhet vila ka siperfaqe totale 785.6 m2 e ndare perkatesisht ne nje siperfaqe trual...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Yzberisht. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 110 m2 dhe siperfaqe trualli 220 m2. Eshte e organizuar ne 2 kate me sh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall të ndodhur në Perash, tek Isa Boletini. Ka një sipërfaqe prej 177.7 m², në të cilën ndodhet një shtëpi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€56,500.00
Go to top