Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

OKAZION!!! NE QENDER TE DURRESIT!!!

€47,000.00  | Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

SUPER OFERTE!!! Shitet ne qender te Durresit, pas prefektures, ne kat te 4, hyrje 1⁺ 1 me soxhorno te madhe dhe dhome te bollshme. E mobiluar totalisht, identik si ne foto. ME HIPOTEKE!!!...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes apartament 2+1

Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 80 m² 30.000 euro (golem) Zona/Rruga : golem shes apartament ne golem tek kompleksi xixa,80 m2 i mobiluar ,ne katin e 5 te banimit,eshte 2+1+ ballkon dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambjente ne shitje dhe me qera, tek Shkembi i Kavajes

€200.00  | Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

Jap me qera keto ambiente : -Nje bar (lokal) S = 70 m2 dhe 100 m2 verande — Cmim 300 Euro/ne muaj -Ambjenti poshte eshte 300 m2 e gjitha fasade xhami— ashtu si eshte 1000 euro/muaj (shitet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION shitet apartament ne Durres

€35,000.00  | Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

shitet apartament 2+1 guzhin sallon banjo prane spitalit 50 nga rruga kryesore ndertim i vjeter (nuk eshte ndertim i ri pallati) cmimi i dikutueshem cel:0663333771

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHES APARTAMENT NE PLAZHIN E DURRESIT ME HIPOTEKE !!

€46.00  | Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

DURRES SHES APARTAMENT I NDERTUAR NE 2007 , NE KATIN E SHTATE, ME HIPOTEKE,NE PLAZH 150 MT NGA DETI 200 MT NGA PISTA ILIRIA DHE HOTELI ADRIATIK. UJE ,DRITA DHE ASHENSOR 24 ORE!PER FOTO OSE INFO...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 77m2 zona e plazhit i diskutueshem

€34,000.00  | Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

Ndodhet perbri shkolles bajram curri stacioni i pare perball hotel adriatik. uje, drita, ashensor dokumentacion i kompletuar. objekti eshte i perfunduar per banim Telefon: 0695830500

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shtepi ne shitje Durres

Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shitje Apartments Vendndodhja: Durres Adresa: perball postes se plazhit ne qytetin e Durresit pas Hotel Adriatik 1 Siperfaqe: 115m² Cmimi: 50 000€ Numri banjove: 2 Numri...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes apartament ne plazh 1+1 + 2 BLK Kati 2, 56 m² 30.000 Euro (Golem, Kavaje)

Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

shes apartament ne plazh 1+1 + 2 BLK Kati 2, 56 m² 30.000 Euro (Golem, Kavaje) Zona/Rruga : Golem, Kavaje Shes apartament 1+1, +2 ballkone, në Golem, Kavajë, sip.56 m². Rezidenca Lis,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes apartament ... nen kosto.... 1+1 Kati 2, 54 m² 32.400 euro i mobiluar

Durres
Postuar Nov 16, 2015 tek Apartamente ne shitje

perball tynelit qe te con ne fshatin golem shitet apartament 1+1 = 54m/2 kati 3 nga toka vetem 70 m larg bregut pallat 5-vjecar -uje dhe drita 24-ore i vendosur ne vijen e dyte te pallateve,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHES APARTAMENT NE DURRES

€55.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shes apartament ne Durres 2+1 DY BANJO DY BALLKONE KATI I 4 PALLATI I RRI ADRESA RRUGA UJO MULQINAKU LAGJA 5 ....RRUGA KRUESORE KUR IKEN NGA PALLATI I SPORTIT PER NGA STADJUMI ME PAMJE NGA...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shiten Apartamente tek Gjiri i Lalzit

€800.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente ne nje godine rezidenciale turistike qe ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Godina eshte 3 kate plus 1kat nentoke per parkim. Apartamentet variojne nga 65 meter deri ne 84 meter....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shitet apartamnt ne Golem te pishat e buta.

€45,000.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Ne Golem tek pishat e buta ne distanc 30-40 m nga bregu i detit , shitet apartament i mobiluar komplet, me hipoteke dhe te gjitha lejet e duhura. vend shume i bukur. cmimi 520 eu per m2 i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHES APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, DURRES

€430.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

SHES APARTAMENT NE QENDER TE PLAZHIT ( PERBALLE HOTEL ADRIATIKUT ) NDERTIM I RI, 111 M2, ME 430 EURO M2, NDODHET PERBALLE TREGUT FRUTA-PERIME NE KATIN E V, ME ASHENSOR,DRITA DHE UJE 24 ORE. I BJEN...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament Kati 2, 5O0 Euro/m² (PLAZH) .:

€500.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Durres, shes apartament Kati 2, 5O0 Euro/m² (PLAZH) Zona/Rruga : PLAZH OFERTE -500EURO/M2 PLAZH ,PERBALLE ADRIATIKUT, KOMPLEKS PREJ 5 KULLASH 10 KATESHE ME LOKALE DHE GARAZHE, GATI PER...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres,apartamente ME HIPOTEKE ne durres tek ish URT -ja .:

€0.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Durres,apartamente ME HIPOTEKE ne durres tek ish URT -ja ADRESA Zona/Rruga: prane stadiumit, tek ish URT-ja e vjeter,ne kryqezmin e unases perballe autostrades qe te Çon tek mbikalimi I...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Drr shes Apartament 2+1 ne Rr. Prokop Sorra.

€40.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Me siperfaqe 62 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti shitet me k/bufe, ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 40000 Euro....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes apartament 110m², Kati 3,+ dyqan 50m², 125.000 Euro (Rruga Koço Kazanxhi, L 12, Pallati i bardhe)

Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Zona/Rruga : Rruga Koço Kazanxhi, L 12, Pallati i bardhe Shiten Aparatment dhe dyqan. Apartamenti eshte 110 m2 dhe perbehet nga 1 kuzhine, 1 soggiorno, 2 dhoma gjumi, 1 banjo e madhe dhe 2...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

okazion shes me hipotek apa2+1+A+BLK 1 ka6, 95 m² 44.300 E i diskutushem(Plepa-rruga dytesore tek Majestic)

Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

okazion shes me hipotek apa2+1+A+BLK 1 ka6, 95 m² 44.300 E i diskutushem(Plepa-rruga dytesore tek Majestic) Zona/Rruga : Plepa-rruga dytesore tek Majestic apartamenti me HIPOTEKE Shes...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes apartament 1+1+B Kati 2,sip = 63 m² 35000 Euro (shkembi i kavajes)

Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

Zona/Rruga : shkembi i kavajes OKAZION.....shitet apartament te shkembi i kavajes me hipoteke,apartamenti perbehet nga dhome e guzhine, me ballkon, me pishine, ne katin e dyte, ose nderrohet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes apartament ne durres kavalishenca;

€45,000.00  | Durres
Postuar Nov 15, 2015 tek Apartamente ne shitje

SHES OSE KEMBEJ APARTAMENT NE DURRES ZONA KAVALISHENCA ME APARTAMENT NE TIRANE QENDER ME DIFERENZ NE LEK.APARTAMENTI ESHTE I ARREDUAR DHE I HIPOTEKUAR,ME KONDICIONER DHE PUNIME GIPSI. NR CEL...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente ne shitje Kategori, Zona "Durres"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek