Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Durres, shes apartament (QENDER DHE RROTA E KUQE)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes apartament (QENDER DHE RROTA E KUQE)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes 97 m² (Durres/Tirane)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 103 m² (Unaza e Re)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament tek Unaza e Re. Apartamenti eshte i formes 2+1, me siperfaqe 101.36m2 dhe me hipoteke. Cmimi eshte i negociueshem! Tel. : 069 20 33 334

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament Kati 3, 97 m² (Durres)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament 2+1 Kati 3, 97 m² (Durres)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 97 m² (QENDER DHE RROTA E KUQE)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Ne nje kompleks banimi modern shume te preferuar ne Durres, zone ideale me infrastrukure te plote(lokale, restorante, dyqane, supermarkete, transport publik, telefon, internet, kabell televiziv...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 97 m²

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartamante per shitje

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Zona/Rruga : Golem Rezidenca elegante "PRESTIGE Swiss" Ofrojme per shitje apartamente te perfunduara me hipoteke prane plazhit te Golemit tek Malit te Robit . Vendodhja e rezidences eshte prane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes Apartament 1+1 ne Golem, Pishat e Buta.

€37.00  | Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Durres, shes Apartament 1+1 ne Golem, Pishat e Buta. Apartament 1+1+1WC+1BLL me siperfaqe 63 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament 1+1+BLk ne plazhin “Iliria” Lagjia 13, Durres

€35.00  | Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Përshkrim Shitet apartament 1+1+BLk ne plazhin “Iliria” Lagjia 13, Durres, 65 m2, kati i 6,me ashensor, tendë dielli,me pamje nga deti, 100 m larg nga deti (pista e vogel Iliria) dhe buze...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHITET APARTAMENT NE DURRES

€40,000.00  | Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m/2 ,esht i ndare ne 2 dhoma guzhin pra 2+1 ndodhet ne kat te 3 eshte me dekumenta te rregullta ,shitet bashke me garazhdin Adresa rruga Dylit PRAN SPITALIT...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2

€500.00  | Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Irea Property ofron per shitje apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2.Apartamente jane pjes e nje kompleksi turistike me objekte 4-5 katshe dhe 3 pishina,pozicionuar ne vijen...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Irea Property ofron per shitje apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2.Apartamente jane pjes e nje kompleksi turistike me objekte 4-5 katshe dhe 3 pishina,pozicionuar ne vijen...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartamente 2+1 dhe 1+1

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 me siperfaqe respektive 50-97m2 dhe 2+1 me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes 97 m² (Durres)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shiten apartamente (QENDER DHE RROTA E KUQE)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1, me siperfaqe respektive 50-97m2 dhe 2+1, me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 97 m² (QENDER DHE RROTA E KUQE)

Durres
Postuar May 17, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente luksoze ne qender te Durresit, afer spitalit dhe ne "Rroten e Kuqe" 200 m larg vijes bregdetare. Siperfaqet jane te formes 1+1 dhe 2+1 me cmim te negociueshem. Tel. : 069 20...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2

€500.00  | Durres
Postuar May 14, 2015 tek Apartamente ne shitje

Irea Property ofron per shitje apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2.Apartamente jane pjes e nje kompleksi turistike me objekte 4-5 katshe dhe 3 pishina,pozicionuar ne vijen...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 550 Euro/m² (Shkembi i Kavajes)

€30,000.00  | Durres
Postuar May 13, 2015 tek Apartamente ne shitje

Shiten apartamente 1+1 te reja, 60 deri 65 m2, me 1 ose 2 ballkone, ne nje nga godinat me cilesore te Shkembi i Kavajes, buze aksit kryesor Durres-Rrogozhine, shume afer pistes se Hotel Bleart,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente ne shitje Kategori, Zona "Durres"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek