Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 38.000 Euro (Rr.Janaq Kilica)

Vlore
Postuar May 26, 2014 tek Apartamente ne shitje

Zona/Rruga : Rr.Janaq Kilica Vlore,super okazion shes apartament 2+1+aneks+ballkon me siperfaqe 100m2 (brenda shtepise pa perfshire ambjentet e perbashketa) totalisht e mobiluar ne menyre...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore -qender shiten 2 apartamente 2+1 me 400 euro/m2 dhe garazh me 4000 euro (ne nje godine)

Vlore
Postuar May 08, 2014 tek Apartamente ne shitje

Shiten 2 apartamente ne Vlore tek ish-fabrika e orizit. Apartamentet ndodhen ne lagjien Lef Sallata dhe kane siperfaqe 103 m2, 2+1, dhe 104 m2 + 23 m2 verande, 2+1. Pozicionohen ne katin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore, te Porti, shitet garsoniere 50 m2, K.4 me Certifikate Pronesie. Vlore, garsoniere 50 m2.

Vlore
Postuar May 08, 2014 tek Apartamente ne shitje

- Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. ME CERTIFIKATE PRONESIE! Orientim nga...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore, shes apartament i ri me 50 m2 garsoniere.

€0.00  | Vlore
Postuar Apr 21, 2014 tek Apartamente ne shitje

Vlore, garsoniere 50 m2. - Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. Orientim nga perendimi,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes Shtepi 3+1 Kati 2, 107 m²

Vlore
Postuar Apr 19, 2014 tek Apartamente ne shitje

SHTEPI PRIVATE NDODHET NE VLORE NE PUS MEZIN ,SHTEPIA ESHTE DY KATESHE ENDE E PAPERFUNUAR .LEGALIZIMET JAN DORZUAR NE PRITJE PER TI MAR.PLUS SHTEPIS JANE 190 M OBOR DHE TRUALL.SHTEPIA MBAN PERSIPER...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore, Apartament 66 m2, tek Uji i Ftohte.

€0.00  | Vlore
Postuar Jan 04, 2013 tek Apartamente ne shitje

Vlore, Apartament 66 m2, tek Uji i Ftohte.-Shitet apartament 1+1 ne katin e dyte banim  te nje prej rezidencave me te reja qe eshte ne ndertim ne qytetin e Vlores. Objekti perbehet nga nje kat...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

VLORE-PLAZHI I VJETER ME RERE NE VIJE TE 1

€0.00  | Vlore
Postuar Nov 26, 2012 tek Apartamente ne shitje

OFERTE  SHITJEJE VETEM ME NJE KLIK www.eka.alne plazhin me rere zoterojme nje kompleks kullash - kateshe me shesh per parkimne vijen e pare te detit me rereme sistem...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION SHITEN HYRJE TE CONADI VLORE

€0.00  | Vlore
Postuar Nov 21, 2012 tek Apartamente ne shitje

Shiten hyrje 1+1 me verande (72 m2) ; 2+1 ;2 banja .,2 dhoma gjumi .,ballkon(95 m2),(104 m2) 3+1 (103) m2 450 euro okazion dhe shiten hyrje te porti vlore cmimet okazion 2+1 dhe  gazionere

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore shes dy apartamente Skele-uje i ftohte..

€0.00  | Vlore
Postuar Dec 13, 2011 tek Apartamente ne shitje

  Vlore shes dy apartamente Skele-uje i ftohte,lart akademise se marines  Skele-uje i ftohte Pershendetje.Shesim dy apertamente ne Vlore,Skele uje ftohte,lart akademise se...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore shes dy apartamente Skele-uje i ftohte lart

€0.00  | Vlore
Postuar Nov 17, 2011 tek Apartamente ne shitje

Vlore, shes dy apartamente Skele-uje i ftohte,lart akademise se marines Zona/Rruga : Skele-uje i ftohtePershendetje.Shesim dy apertamente ne Vlore,Skele uje ftohte,lart akademise se...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHES APARTAMENT NE PLAZH 1+1+A+BLK Kati 2, 48 m²

€0.00  | Vlore
Postuar Oct 01, 2011 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament me hipoteke ne katin e DYTE te nje objekti te ri ne zonen rezidenciale Uji I Ftohte vetem 50 metra nga deti. Apartamenti disponon nje salon/guzhin nje dhome gjumi martesore, nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

VLORE,APARTAMENTE, TEK KALAJA.

€0.00  | Vlore
Postuar Apr 20, 2011 tek Apartamente ne shitje

Vlore, Apartament 1+1.Shiten njesi rezidenciale te organizuara  me nga nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, banjo, ballkon, te pozicionuara ne katin e III dhe me pamje nga deti me orientim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore shes apartament TransBallkanike

€0.00  | Vlore
Postuar Mar 18, 2011 tek Apartamente ne shitje

Vlore shes apartament (TransBallkanike) TransBallkanike- Shitet apartament (1+1), siperf. 78 m2, dhome ditore, dhome gjumi, wc, koridor, 2 ballkone.Lagjia Pavaresia, Pallati Xhezmi Miftari, kati...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore shes apartament 2+1+BLK

€0.00  | Vlore
Postuar Jan 09, 2011 tek Apartamente ne shitje

Vlore, shes apartament 2+1+BLK Kati 4,67 m² (Uji I Ftohte pas Tunelit) 875 Euro ose NDERRIM ( toke, dyqan, shtepi) Uji I Ftohte pas Tunelit okazion! Shitet APARTAMENT i mobiluar tek uji I...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke per shitje ne Radhime Irea Property

€0.00  | Vlore
Postuar Oct 12, 2010 tek Apartamente ne shitje

Shitet toke me siperfaqe 5500 m2 ndodhet ne nej koder me pamje piktoreske nga Gjiu  detari i Vlores. Cmimi 100 euro m2.Per token disponohet dokumentacion i plot pronsie.Zone me plan...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me cmim okazion ne Vlore

€0.00  | Vlore
Postuar Oct 12, 2010 tek Apartamente ne shitje

Irea Property Shitet Apartamente me siperfaqe 72 m 2 kati i katert ndodhet 100 metra nga Rruga Skel-Uji i Ftohte prane Drejtoris Rajonale te Rrugve.Cmimi okazion 32000 euro Irea Property Blv...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartamente per Shitje ne Vlore

€0.00  | Vlore
Postuar Oct 12, 2010 tek Apartamente ne shitje

Shiten 2 Apartamene me sip 67 m2 kati i 3 ndodhet 100 metra nga ruga Skel-Uji i Ftohte prane Hotel Delfinit.Apartamentet jane te mobiluar dhe te Hipotekuar. Cmimi 600 euro/m2 Per me teper...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore shes apartament 650 Euro/m² (Uji i Ftohte)

€0.00  | Vlore
Postuar Oct 10, 2010 tek Apartamente ne shitje

 Vlore, shes apartament 650 Euro/m² (Uji i Ftohte) Zona/Rruga : Uji i FtohteIREA REAL ESTATEShiten Apartamente ne prenotime ne zonen e Ujit te Ftohte buze rruge cmimi fillon me 650...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore, shes apartament ne plazh 980 Euro/m² (Radhi

€0.00  | Vlore
Postuar Oct 05, 2010 tek Apartamente ne shitje

Vlore, shes apartament ne plazh 980 Euro/m² (Radhime)  RadhimeShes apartamente 1+1, 2+1, 3+1 ne Rradhime, ne nje nga zonat me te bukura te Rivieres. Rezidenca eshte e projektuar per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

APARTAMENT NE VLORE

€0.00  | Vlore
Postuar Sep 28, 2010 tek Apartamente ne shitje

SHITET APARTAMENT NE KATIN E 4, PALLATI ESHTE ME 7 KATE. ZONA SHKOLLA E MUZIKES,75 METRA KATROR 40,000 EURO,I SAPO PERFUNDUAR PER INFORMACIONE.00393896926607.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente ne shitje Kategori, Zona "Vlore"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek