Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

apartament 1+1 me qera,durres, te pista iliria

€0.00  | Durres
Postuar May 21, 2011 tek Apartamente me qera

kontaktoni Besi per me shume detale

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres jap me qera apartament 3+1 Kati 8, 110

€0.00  | Durres
Postuar Oct 25, 2010 tek Apartamente me qera

Durres, jap me qera apartament 3+1 Kati 8, 110 m² 25.000 Lek ne Muaj(Plazh Iliria)me pamje nga Deti  Plazh IliriaApartament i mobiluar, kati i 8, me ashensor dhe uje panderprerje....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 70 m²

€0.00  | Durres
Postuar Oct 13, 2010 tek Apartamente me qera

Zona/Rruga : Plazh-DurresJap me qera apartament 1+1,kati i dyte,me ashensor,uje dhe drita 24 ore.Apartamenti eshte i ri ,pjeserisht i mobiluar,dhe ndodhet ne lagjen 13,Plazh-Durres.Jepet me 12.000...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera apartament 50 m² (shkembi kavajes)

€0.00  | Durres
Postuar Oct 23, 2009 tek Apartamente me qera

jap me qera apartament 50 m² shkembi kavajes Jepen me qera apartamente tek shkembi kavajes prane hotel leonardos 1+1+ballkon +banje te mobiluara.cmimi 100 euro ne muaj per periudhen...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera apartament 2+1 ne golem

€0.00  | Durres
Postuar Oct 23, 2009 tek Apartamente me qera

jap me qera apartament 2+1 ne golem (50m ne krahe hotel viena) jap me qera apartament 2+1 ne golem (ne krahe te viena) me parkim dhe vend shume i pershtatshem per familjaret kushte komode me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera apartament 50 m² (shkembi kavajse)

€0.00  | Durres
Postuar Oct 23, 2009 tek Apartamente me qera

shkembi kavajseJepen apartamente me qera te shkembi kavajes prane hotel leonardos 50 m2 te mobiluara 1+1 per periudhen nentor - maj.cmimi 100 euro ne muaj.cel 0693580534Cel. : 0693580534

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

APARTAMENT ME QIRA

€0.00  | Durres
Postuar Jul 02, 2009 tek Apartamente me qera

Tek Vollga ne Durres (rruga Taulantia) disponoj apartament te mobiluar , guzhine/soggiorno, 2 dhoma te kompletuara me pajisje te reja: ttelevisor, sobe frigorifer, lavatrice, aspirator +2 banjo + 2...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente me qera Kategori, Zona "Durres"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek