Agjensia e Marketingut Shqiptare
Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

10.000 - 12.000 Lekë/muaj Kerkoj apartament me qera ne Durres

Durres
Postuar Jan 24, 2015 tek Apartamente me qera

kerkoj apartament me qera ne Durres , te pa mobiluar, jo shume larg nga qendra e qytetit. apartamenti te kete vetem bufene e dhomes se gatimit. te jete me nje cmim afersisht 10000-12000 leke te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shiten dhe jepen me qera apartamente (Mali i Robit)

Durres
Postuar Jan 18, 2015 tek Apartamente me qera

Zona/Rruga : Mali i Robit Ne brezin e pare, mes pishave te buta kompleksi "FAFA" ofron per shitje ambjente te ndryshme: -Vila. - Garsoniere , sip 43 m2 - Apartamente 1+1 , sip 65-78 m2. -...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHES NJE GARSONIERE

Durres
Postuar Jan 16, 2015 tek Apartamente me qera

Ne Plazh, Durres, shume prane Hotel Florides, shes nje Apartament tip Garsoniere me siperfaqe 42 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme: Korridor + Tualet, Ambient Ndenje + Gatim, Dhome...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jepet me qera ne katin e trete

€250.00  | Durres
Postuar Jan 05, 2015 tek Apartamente me qera

jepet nje yrje 117m2 me 2banjo sallon te malle kuzhine te malle me 2dhoma gjumi drita uje 24ore shtepia ka pamje te bukur ka parking per makina afer ka dyqan ka lokale ka palester keto jan afer...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

apartament kati 3

€700.00  | Durres
Postuar Dec 27, 2014 tek Apartamente me qera

apartamenti eshte ne katin e trete te pallatit me siperfaqe 116m2 eshte e kompletuar me te gjitha kushtet ka ashanser shkalle te gjera vende per parking deri ne 100makina eshte te rrota e kuqe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

yrje ne katin e 3

€500.00  | Durres
Postuar Dec 27, 2014 tek Apartamente me qera

jepet nje yrje 117m2 me 2banjo sallon te malle kuzhine te malle me 2dhoma gjumi drita uje 24ore shtepia ka pamje te bukur ka parking per makina afer ka dyqan ka lokale ka palester keto jan afer...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

apartament ne plazh me qira (DURRES)

Durres
Postuar Dec 25, 2014 tek Apartamente me qera

Jap me qera apartament per plazh teper komod tek zona e currilave, Durres. Apartamenti ndodhet perballe restorant Arragostes eshte i mobiluar e i pajisur me ashensor, sip 80 m2, 1+1 guzhine, banjo,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durresi Pushime Te Bukura

€220.00  | Durres
Postuar Dec 20, 2014 tek Apartamente me qera

Durres jap yrje me qera prane stacjoni adobuzave per ne kosove te prishtines yrja eshte ne katin 3 me 117m2 me te gjitha kushte drita uje 24ore me ashenser me parking afer ka furre buke picari...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

APRTAMENTE BANIMI DHE PUSHIMI

€3,076,020.00  | Durres
Postuar Dec 17, 2014 tek Apartamente me qera

ALBION CONSTRUKSION OFRON APARTAMENTE CILESORE ME CMIME KONKURUESE. CMIMI FILLON NGA 22.000 EURO. OFERTAT E 100 VJETORIT TE PAVARESISE Dergoji mesazh shitesit Celular: 06925068315

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

APARTAMENT ME QERA NE GOLEM, PISHAT E BUTA (NGJITUR ME RESTORANT HENA)

€40.00  | Durres
Postuar Dec 10, 2014 tek Apartamente me qera

Kemi nje aprtament ne Golem tek pishat e buta, ngjitur me Restorant Hena. E japim me qera per periudhen Korrik, Gusht dhe Shtator. Vendi eshte ideal per pushime, apartamenti eshte ne vijen e pare...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera apartament 1+1

Durres
Postuar Nov 27, 2014 tek Apartamente me qera

Zona/Rruga : Golem,Ish kampi Rinia jepet me qera dimer ver, emobiluar, pallati esht i ri me vend parkingu per veturen, vendi esht i qet me roje dhe ke obori ka pishin publike per banoret e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera apartament Kati 1, 2.000 Leke/nata (Gjiri i Lalzit)

Durres
Postuar Nov 23, 2014 tek Apartamente me qera

Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit Jepet me qera kati i pare i nje ndertese te mobiluar per plazhista te Gjiri i Lalzit ( 2km nga bregu i detit ) ne nje koder te bukur me pamje nga deti , me 2 dhoma...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

apartament me qera 2+1

Durres
Postuar Nov 23, 2014 tek Apartamente me qera

Zona/Rruga : Dalip Peza Jap me qera apartament 2+1+2Wc, i kompletuar,pallati ka ashensor kati i 7, Pallati 8 kate, Ne lagje te paster dhe te qete, prane zyrave te ujesjellesit. Tel. : 0695125572

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

jap me qera Vile 1.500 m²

Durres
Postuar Nov 16, 2014 tek Apartamente me qera

jap me qera Vile 1.500 m² 2.000 Euro (Shkembi Kavajes) Zona/Rruga : Shkembi Kavajes Jepet qera vile 6-kateshe,me 20 dhoma,tek Shkembi Kavajes,plazh,e mobiluar,-per hotel,azil pleqsh,per cdo...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

JEPET APARTAMENT ME QERA TEK VOLLGA DURRES

€180.00  | Durres
Postuar Nov 14, 2014 tek Apartamente me qera

KATI 4 ME ASHENSOR - 120 M2 - 2 DHOMA +1 KUZHINE + 2 BANJO PA MOBILJE CMIMI : 250 MIJ LEK / MUAJ ( 2 MUAJ PARAPAGIM) Cel : 069 42 92 754

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 88 m²

Durres
Postuar Sep 26, 2014 tek Apartamente me qera

shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 88 m² 42.000 Euro (rruga Dhimiter Kraja) Zona/Rruga : rruga Dhimiter Kraja OKAZION!!! SHES APARTAMENT TE RI ,SOGGIORNO/GUZHINE+DHOME+KORIDOR+BANJO+BALLKON,NE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartamende me qera afer Florides

€220.00  | Durres
Postuar Sep 03, 2014 tek Apartamente me qera

ndodhet ne lagjen 13 dhimiter kraja ose lagja frigoriferi shtepija eshte e kompletuar me te gjitha kushtet uje drita 24oresh ka siperfaqe 117m2 ndodhet ne kati e 3 te nderteses yrja ka kuzhine te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

apartament me qera tek iliria prane florides 30m

Durres
Postuar Jul 19, 2014 tek Apartamente me qera

apartament me qera 100metra large plazhit tek rrota e kuqe afer florides 100metra Ofrohet Apartament me qera per pushimet Verore ne zonen e Plazhit , tek Iliria ne Durres Banesa ndodhet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

apartament 1+1 me qera,durres, te pista iliria

€0.00  | Durres
Postuar May 21, 2011 tek Apartamente me qera

kontaktoni Besi per me shume detale

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres jap me qera apartament 3+1 Kati 8, 110

€0.00  | Durres
Postuar Oct 25, 2010 tek Apartamente me qera

Durres, jap me qera apartament 3+1 Kati 8, 110 m² 25.000 Lek ne Muaj(Plazh Iliria)me pamje nga Deti  Plazh IliriaApartament i mobiluar, kati i 8, me ashensor dhe uje panderprerje....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente me qera Kategori, Zona "Durres"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek