This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 prane fakultetit te Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 7...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 6...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 📐sip ndertimi 87m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 wc 💶 c...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€20,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet Apartament 1+1 📐sip ndertimi 55m2 🎯Ndodhet ne L.Dergut (ish keshi) , Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€12,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 96 m2 te organ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëh...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€163.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Përbëhet nga:...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga hapesirat...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka hapesira te bollshme dhe funks...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka hapesira te bollshme dhe funks...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera dupleks tek Kopshti Botanik. Dupleksi ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe 260 m2 te or...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€1,560.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pranë Bexhistenit. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet ne katin e III banim. ...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Juridikut, shume prane zones se Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV). Përbëhet n...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€165.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka sipërfaqe 58 m² dhe ndodhet në katine katërt (IV). Përbëhet n...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€125.00
Sarande

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletish...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente me qera
€4,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2 📍Ndodhet prane Katedrales ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballk...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Përbëhet nga:...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top