This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit. Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine, 2 tualete dhe 1 verande. Ap...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira apartament 3+1 pranë Kopshtit Zoologjik. I mobiluar në menyrë moderne dhe pajisje tepër cilësore. Me pamje të lirë. Në cmim perfshi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe te bollshme prej 225m2. Esht...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre prane Gjimnazit Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensor...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-parku autobusave, rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ne nje nga komplekset me te mira te Tir...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 prane Presidences. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 120m2, i organizuar ne 2 d...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€850.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ka...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Shallvaret. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri, te mireadministruar, me 2 ashensore. Ka siper...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet apartament 3+1 me qira pranë Rrugës së Kosovarëve. Organizimi i apartamentit: -Sip. 170.78 m2 -Parking nëntokësor (për makinë të vogël) -Pozi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,700.00
Tirane

Jepet me qira Duplex 800 € te Rruga e Elbasanit. Duplexi ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Olimpik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon kuzhi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qira ose shitet apartament 1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte ne nje zone mjaft te perzgjedhur. Organizimi i ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetori. Ështe 90 m2, 2+1, ndodhet ne katin e pare te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne prone na...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Apartamenti eshte 85 m2 dhe ndodhet ne Rruge te Elbasanit,Eshte ne katin e 2 te nderteses. Jepet per Biznes. Per me shume informacion na kontaktoni...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€490.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 pranë sheshit Wilson. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne dhe i pajisur me parket internet dhe sistem cill...

Postuar Oct 10, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Apartamenti eshte 84 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nderteses. Ndodhet ne zone shume te mire dhe te qete. Ështe 2+1 dhe jepet i pa mobiluar.I p...

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente me qera
€260.00
Tirane

Jepet me qera Apartament i mobiluar ne Rrugen Mine Peza. Apartamenti eshte 74 m2, 1+1, mobilimi i ri.

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me Qera Apartament 3+1 totalisht i mobiluar tek Fresku. Sipërfaqa është 126m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tu...

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

OKAZION! Jepet me qira apartament 3+1 në zonën e Tregut Elektrik. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore dhe komode dhe ndodhet në katin...

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 2+1për banim. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të me ashensor. Ka siperfaqe prej 80 m2 të organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Sep 30, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top