Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Fier, shes Motociklete Honda super astra 50.000 Leke

€150.00  | Fier
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Fier, shes Motociklete Honda super astra 50.000 Leke ky motorr ne foto + 1 makin rover naft 1.5 vit97 letra angleze mund te shkembehen me 1 motorr te madh..te interesuarit te kontaktojne Cel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes Scooter Suzuki burgman Viti 2003, 1.100 Euro

€1,100.00  | Durres
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Durres, shes Scooter Suzuki burgman Viti 2003, 1.100 Euro Ngjyra.....: gri metalizato ne gjendje perfekte Cel. : 0682132830

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, blej kawasaki z750,ose cbr 600rr te2004 e lart Viti 2004

€0.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, blej kawasaki z750,ose cbr 600rr te2004 e lart Viti 2004 KM.........: 24000 kerkoj te blej motorr kawasaki z 750 ose cbr 600rr ,2004 e lart ,me letra,jo me shum se 2300 euro...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Yamaha T max Viti 2002, 2.700 Euro

€2,700.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Yamaha T max Viti 2002, 2.700 Euro Ngjyra.....: e verdhe KM.........: 58 Shitet yamaha tmax 500 cc me letra te rregullta te paguara per nje vit motorri eshte ne gjendje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Suzuki Burgman 650 exluxive Viti 2007.cmimi 4300Euro i diskutushem.

€430.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Suzuki Burgman 650 exluxive Viti 2007.cmimi 4300Euro i diskutushem. Ngjyra.....: e zeze Motor Burgman 650 exluzive ne gjendje prefekte ne ngjyre te zeze perle me sherbime...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes yamaha xt 600cc viti 2003,-ose nderrohet

€1,600.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes yamaha xt 600cc viti 2003,-ose nderrohet yamaha xt 600cc viti 2003, supermotard ,full extra : 2 marmita,kolektor extra me susta,goma te reja dunlop,filter ajri K&N,llamb xeno...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore, shes Motociklete gare Suzuki FREEWIND Viti 2003, 1.800 Euro

€1,800.00  | Vlore
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Vlore, shes Motociklete gare Suzuki FREEWIND Viti 2003, 1.800 Euro Ngjyra.....: e bardhe KM.........: 65000 OKAZION! MOTOR SHUME EKONOMIK ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. Tel. : 0685668725...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter GILERA Runner Viti 2008, 80.000 Leke

€100.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter GILERA Runner Viti 2008, 80.000 Leke Ngjyra.....: gri e erret KM.........: 29000 Shitet Gilera Runner, Viti 2008, 80 cc, 2 kohesh, ne gjendje te mire, dokumenta te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes Scooter Yamaha mbk 250 cc Viti 2001, 120.000 Leke

€120.00  | Durres
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Durres, shes Scooter Yamaha mbk 250 cc Viti 2001, 120.000 Leke Ngjyra.....: gri metalizato me dogane te paguar Cel. : 0682132830

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Fier, shes Objekt 128m² (Lagja Afrimi) truall 400m².:

€0.00  | Fier
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Fier, shes Objekt 128m² (Lagja Afrimi) truall 400m² Zona/Rruga : Lagja Afrimi Fier, Shitet truall 400 m2 ne Lagjen Afrimi nen shinat e trenit me objekt shtepie 128m2 siperfaqia!!! Objekti...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 4, 53 m² 20.000 Euro (Ne fillim, te Shkembi i Kavajes.)

€0.00  | Durres
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Durres, shes apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 4, 53 m² 20.000 Euro (Ne fillim, te Shkembi i Kavajes.) Zona/Rruga : Ne fillim, te Shkembi i Kavajes. Apartamenti eshte ne katin e katert te nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kukes, shes motorr 1.200 USD

€1,200.00  | Kukes
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Kukes, shes 1.200 USD Ngjyra.....: vishnje Ne gjendje shume te mire. Ka 6 muaj qe ka ardhur nga Anglia. Cel. : 0692437609

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Enduro Honda transalp Viti 2003, 2.000 Euro i diskutushem

€2,000.00  | Shqiperi
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Enduro Honda transalp Viti 2003, 2.000 Euro i diskutushem Ngjyra.....: blu ne gjendie shume te mire osde nderroet dhe me makin Cel. : 0693108910

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Piaggio Beverly 500 ie Viti 2006, 1.900 Euro

€190.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Piaggio Beverly 500 ie Viti 2006, 1.900 Euro Ngjyra.....: Gri metalizato KM.........: 48.000 Shitet Piaggio Beverly 500ie,Viti 2006 me cregjistrim gati per dogane ....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter GILERA Runner 80 Viti 2008, 400 Euro

€400.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter GILERA Runner 80 Viti 2008, 400 Euro Ngjyra.....: gri e erret Gilera Runner 80. Dykohesh. Ne gjendje te mire. Targa dhe dokumenta te rregullta TR. Cmimi 400 euro i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Elbasan, shes Motociklete gare Yamaha Z 170CC Viti 2009, 110 Leke

€110.00  | Elbasan
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Elbasan, shes Motociklete gare Yamaha Z 170CC Viti 2009, 110 Leke Ngjyra.....: e zeze KM.........: 180 Shitet yamaha z 2 kosh 170cc me radiator uj shpejtesi 180km ne gjendje shum te mir...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes Enduro Ducati Cagiva gran canyon 900 Viti 2000, 1.500 Euro

€150.00  | Durres
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Durres, shes Enduro Ducati Cagiva gran canyon 900 Viti 2000, 1.500 Euro Ngjyra.....: e kuqe KM.........: 20000 Shitet Cagiva Gran canyon 900 (motorr dukati 900) me targa shqiptare, Tel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklete elektrike per shitje

€64.99  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Jeni te apasjonuar pas aktiviteteve sportive dhe ambientit? R&T ju ofron qe te beni tuajen menyren me te lire dhe ekologjike te transportit. Biciklete elektrike autonomia 40 km, koha e plote e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motor Yamaha R1 1000 Viti 2006, 5.000 Euro

€5,000.00  | Tirane
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motor Yamaha R1 1000 Viti 2006, 5.000 Euro Ngjyra.....: e zeze KM.........: 17000 Yamaha R1 1000 viti 2006 Motorri eshte ne gjende shum te mir freksionin e ri, 2 goma te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Fier, shes makine Piaggio Zip 100 cc Viti 2007, 700 Euro i Padiskutueshem Karburanti: Benzin

€700.00  | Fier
Postuar Feb 08, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Fier, shes makine Piaggio Zip 100 cc Viti 2007, 700 Euro i Padiskutueshem Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e kuqe Kamjo......: automatik KM.........: 21.000 Ne gjendje shume te mire.Dokumenta...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Automjete : Motorra, motorcikleta Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek