Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Piaggio Beverly 500cc

€500.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Motorri eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike .shitet per arsyje emigrimi. Kontakt: 0697923483

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

!Tirane, shes Scooter Suzuki Burgman 650 exluxive Viti 2007.cmimi 4300Euro i diskutushem. .:

€43,000.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Motorra, motorcikleta

!Tirane, shes Scooter Suzuki Burgman 650 exluxive Viti 2007.cmimi 4300Euro i diskutushem. Ngjyra.....: e zeze Motor Burgman 650 exluzive ne gjendje prefekte ne ngjyre te zeze perle me sherbime...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete BMW R 1150 GS ADV Viti 2004, 6.800 Euro .:

€6,800.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete BMW R 1150 GS ADV Viti 2004, 6.800 Euro Ngjyra.....: gri metalizato KM.........: 40 000 SHES MOTOR BMW NE GJENDJE PERFEKTE .40.000KM ORIGJINALE.MOTORI KA 3 VALIXHE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter GILERA Runner Viti 2008, 80.000 Leke .:

€80.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter GILERA Runner Viti 2008, 80.000 Leke Ngjyra.....: gri e erret KM.........: 29000 Shitet Gilera Runner, Viti 2008, 80 cc, 2 kohesh, ne gjendje te mire, dokumenta te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Piaggio skipper 150 Viti 2003, 670 Euro .:

€670.00  | Tirane
Postuar Sep 14, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Piaggio skipper 150 Viti 2003, 670 Euro Ngjyra.....: gri metalizato KM.........: 18840 shes Scooter Piaggio skipper ne gjendje shume te mire i sapo ardhur nga torino, te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

MOTORR AUGUSTA 750 cc, Viti 2003

€4.50  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

MOTORR AUGUSTA 750 cc, Viti 2003 SHPEJTESIA MAKSIMALE 320 ME DOGAN DHE TARGA I RREGULLT PER JASHT SHTETIT GOMA TE REJA CMIMI 4.500 EURO MUND TE NDERROHET DHE ME MAKIN OSE MOTORR JU MIRPRESIM...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete gare Honda CBR 1000RR HRC Viti 2007, 3.200 .:

€3,200.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete gare Honda CBR 1000RR HRC Viti 2007, 3.200 Ngjyra.....: blu KM.........: 40.000 Shitet Honda CBR 1000RR HRC Letra Italiane Gjendja e mire Extra derezat e dores,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete gare Ducati Agusta Viti 2008, 6.500 Euro .:

€6,500.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete gare Ducati Agusta Viti 2008, 6.500 Euro KM.........: 11.000 Agusta 910 R shitet ose nderrohet me makine Tel. : 0695552200 Cel. : 0695552200

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter MALAGUTI Viti 2002, 300 .:

€300.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter MALAGUTI Viti 2002, 300 Shitet Scooter Malaguti 75 Kubik Ngjyra e Bardh me Blu Ne Gjendje Shum te Mir 350 Mij Lek i Diskutushem Me Letra 49(nuk kerkon patent). Tel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Piaggio X9, 250cc, grup HONDA Viti 2001, 220.000 Leke .:

€220.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Piaggio X9, 250cc, grup HONDA Viti 2001, 220.000 Leke Ngjyra.....: e bardhe KM.........: 20000 Gjendje shum e mire motorike, targa dhe dogane te regullt, te gjitha...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Yamaha 125 kubik 4 kohesh Viti 2005, 1.200 Euro .:

€1,200.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Yamaha 125 kubik 4 kohesh Viti 2005, 1.200 Euro Ngjyra.....: ulliri KM.........: 37000 shes motorr scooter yamaha 125 kubik ne gjendje shume te mire me te gjitha...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

APRILIA ATLANTIC 300 CC 2006

€950.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

shitet aprilia atlantic 300 cc viti 2006 me dokumenta te rregullta taksa te paguara.me radiator .me ABS .

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

vespa et4 2006 125 cc.

€1,200.00  | Tirane
Postuar Sep 10, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Shes motorr vespa et4 viti 2005 , 125 cc Targa tr ,dok te rregullta,taksa t paguara,gjendje shume te mire motorrike,xhenerike,estetike.Cdo servis te ber ne kohe dhe gjithcka te re. 0696045439

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

aprilia atlantik 250 cc viti 2006

€1,000.00  | Tirane
Postuar Sep 09, 2014 tek Motorra, motorcikleta

shitet aprilia atlantik 250 cc ,ne gjendje shume te mir pune ,me dokumenta te rregullta ,me targa te reja dhe taksa te paguara.eshte me radiator dhe frena me ABS ngjyra gri-zez

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

KYMCO 125 CC -01

€1,000.00  | Tirane
Postuar Sep 08, 2014 tek Motorra, motorcikleta

KYMCO 125 CC -01 KYMCO 125 CC VITI 2001 ME DOGANE TE PAGUAR Telefon: 0694766007

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Yamaha T max -06

€2,400.00  | Tirane
Postuar Sep 08, 2014 tek Motorra, motorcikleta

yamaha t max, abs,injeksion,sherbime te sapo bera 400 euro,marmita yoshimura. Telefon: 0695443164

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kerkoj skuter 50cc me letra

Tirane
Postuar Sep 07, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Kerkoj skuter 50cc me letra , ne gjendje te mire , Kontakt:0697714829

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Piaggio SKIPPER piaggio skipper 125cc 4t .:

€400.00  | Tirane
Postuar Sep 05, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Piaggio SKIPPER piaggio skipper 125cc 4t. Jeshil me zi. Ne gjendje te mire motorrike. Cmimi: 400 lek 0685562430 0697520500

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

kawasaki kle 500 cc, viti 2000

€1,600.00  | Tirane
Postuar Sep 05, 2014 tek Motorra, motorcikleta

kawasaki kle 500 cc 2000. Mjeti eshte ne gjendje shume te mire. Kontakt: 0694410366

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Bicikleta IDEAL

Tirane
Postuar Sep 05, 2014 tek Motorra, motorcikleta

Bicikleta eshte shum pak e perdorur me skelet alumini dhe pjes origjinale shimano...goma te holla disqe alumini.amortizator me regjister. Telefon: 0695266826

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Automjete : Motorra, motorcikleta Kategori, Zona "Tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek