Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Tirane, shes Enduro Honda Varadeo Viti 2002, 3.300 Euro .:

€3,300.00  | Tirane
Postuar May 18, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Enduro Honda Varadeo Viti 2002, 3.300 Euro Ngjyra.....: vishnje KM.........: 20000 MOTORRI ESHTE NE HJENDJE SHUME TE MIRE PUNE,ME SHERBIME TE KRYERA,GOMA TE REJA TE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Moto Enduro BMW R 1100 GS Viti 1997, 5.000 Euro .:

€5,000.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Moto Enduro BMW R 1100 GS Viti 1997, 5.000 Euro Ngjyra.....: gri metalizato KM.........: 46000 km Cel. : +355682050125 Motorri eshte ne gjendje shume te mire.sapo kam...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes shes scoter sym city 300 vitit 2011 600 euro i diskutueshem Viti 2011, 600 Euro .:

€600.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes shes scoter sym city 300 vitit 2011 600 euro i diskutueshem Viti 2011, 600 Euro Ngjyra.....: e bardhe shes scoter vitit 2011 marka Sym citycom 300 cc motori eshte i vitit 2011...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Suzuki.

Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Motorri i sapo ardhur , dogana i pa bere , ne gjedje shum te mire. Emri: Ilir Telefon: 00355694272124 Çmimi: Me marrveshje

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes ose kembej, Volkswagen Beetle Classic Viti 1976,benzine,1200 cc, 4.500 Euro .:

€4,500.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Shes ose kembej, Volkswagen Beetle Classic Viti 1976,benzine,1200 cc, 4.500 Euro Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e verdhe Kamjo......: manual Fuqia KW..: 44 Plot pjese rezerve motorrike....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Motociklete Honda 150 cc, Viti 2006

€1,000.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Honda 150 cc, me injeksjon i vitit 2006. Cmimi 1000 euro i padiskutueshem. Rrethi (Shqipëri): Tiranë Shteti: Shqipëri Kontakt: 0682625844

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kawasaki Ninja Viti 2001

€2,200.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Shes Kawasaki Ninja sport 600cc viti 2001, Prerje e gjer I Modifikuar , Shume i mbajtur dhe tgjitha sherbimet e bera. Letra te rregullta shqiptare , Sistem Alarmi. Goma michelin. Kontakt:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Enduro Honda Varadeo Viti 2002, 3.300 Euro.

€3,300.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Enduro Honda Varadeo Viti 2002, 3.300 Euro. Ngjyra.....: vishnje KM.........: 20000 MOTORRI ESHTE NE HJENDJE SHUME TE MIRE PUNE,ME SHERBIME TE KRYERA,GOMA TE REJA TE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete Piaggio SI 22.000 Leke.

€220.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete Piaggio SI 22.000 Leke shes motor piaggio,SI.. .ne gjendje perfekte. cmimi 22.000 leke te reja i diskutueshem Tel. : 0686958678 Cel. : 0697721741

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Tricikel Motorre tricikel me kosh EM-72

€0.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Tricikel Motorre tricikel me kosh EM-72 Motorre tricikel me kosh EM-72 , 750 cc. Ne gjendje shume te mire teknike dhe me dokumenta te rregullta. cel. 0693567495 Cel. : 0693567495

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Aprilia Scarabeo Viti 2001, 1.000 Euro

€100.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Aprilia Scarabeo Viti 2001, 1.000 Euro Ngjyra.....: vishnje Ne gjendje te mir. VALIXHE + KASK. Dokumenta te paguara. Cmimi i diskutueshem Cel. : +355682054454

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete Vespa px 200E Viti 1983, 1.500 Euro

€150.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete Vespa px 200E Viti 1983, 1.500 Euro Ngjyra.....: blu e hapur KM.........: 12000 Cel. : 0689010991

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter sym hd 125 cc Viti 2007,650 euro

€650.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter sym hd 125 cc Viti 2007,650 euro Ngjyra.....: gri metalizato motorr skuter 125cc tipi hd 4 kohesh esht shum i mbajtur dhe i bukur.ka vetem 2 jav qe ka ardhur nga...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Chopper Harley-Davidson Sportster Hugger Viti 1998, 6.900 Euro

€690.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Chopper Harley-Davidson Sportster Hugger Viti 1998, 6.900 Euro Ngjyra.....: e zeze KM.........: 25000 HARLEY DAVIDSON, Sportster Hugger, 883 cc, Customized ne gjendje perfekte, me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes/nderroj Motociklete Aprilia Shiver SL (750) Viti 2009.

€0.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Ngjyra.....: e bardhe me gold KM.........: 21.000 Mjeti eshte me targa Kosove, gati per Dogane. ka disa extra (pasqyrat me fiber karboni, timonin me pozicionim te frenave dhe freksionit gold)...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Enduro YAMAHA FAZER 600cc S2. Viti 2010, 5.300 Euro

€530.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Enduro YAMAHA FAZER 600cc S2. Viti 2010, 5.300 Euro Ngjyra.....: e zeze SHITET YAMAHA FAZER 600cc S2. VITI 2010 ,AKOMA ME GARANCINE E FABRIKES YAMAHA. NGJYRA E ZEZE MAT,GJITHCKA...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete Piaggio scooter Viti 2011, 450 Leke

€450.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete Piaggio scooter Viti 2011, 450 Leke Ngjyra.....: e kuqe KM.........: 3500 shes scooter 50cc ne gjendje shume te mire . letra + siguracion 1 vit, 3500 km , shume i mire...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete gare SHES MOTORR AUGUSTA KUBIK 750 VITI 2003 Viti 2003, 4.500

€4,500.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete gare SHES MOTORR AUGUSTA KUBIK 750 VITI 2003 Viti 2003, 4.500 SHES MOTORR AUGUSTA VITI 2003 750 KUBIK SHPEJTESIA MAKSIMALE 320 ME DOGAN DHE TARGA I RREGULLT PER JASHT...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Scooter Suzuki Burgman 250 cc Viti 2001, 1.300 Euro

€130.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Scooter Suzuki Burgman 250 cc Viti 2001, 1.300 Euro Ngjyra.....: blu motorri eshte ne gjendje perfekte, me bateri te sapo blere dhe taksa te paguara deri ne Maj 2014. Cel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Motociklete Honda Viti 2000, 2.000 Euro

€200.00  | Tirane
Postuar May 17, 2015 tek Motorra, motorcikleta

Tirane, shes Motociklete Honda Viti 2000, 2.000 Euro honda 600cc.vit 2000 me letra gr te paguara deri ne shkurt2014 ne gjendje te shkelqyer. Cel. : 0662019664

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Automjete : Motorra, motorcikleta Kategori, Zona "Tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek