Agjensia e Marketingut Shqiptare
Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

SHITET TOKE 3000 M2

€35.00  | Tirane
Postuar Oct 17, 2014 tek Toke ne shitje

SHITET TOKE ME CERTIFIKAT PRONESIJE ME SIPERFAQE 3000(Tremije) metra katrore .Toka gjendet ne Komunen Dajte Lanabregas mbi lokalin KLEVIS DHE DEPOE RE E UJIT. Cmimi per m2 35...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Golem, shes truall me siperfaqe 215 m2. Cmimi 2 500 000 leke. .:

€2,500,000.00  | Shqiperi
Postuar Sep 28, 2014 tek Toke ne shitje

Golem, shes truall me siperfaqe 215 m2. Cmimi 2 500 000 leke. NE hyrjen kryesore te Golemit 100m mbi shinat e trenit,posht shkolles se mesme buqsore Golem, perball hotel relax shitet truall me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Sarande, shes truall me leje Ndertimi 700 m² 300.000 Euro (Borsh) .:

€300,000.00  | Shqiperi
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : S Sarande, shes truall me leje Ndertimi 700 m² 300.000 Euro (Borsh)arande, Borsh .. Sarande, shes Truall me leje ndertimi ne Borsh. Truall me siperfaqe 700 m2, me leje ndertimi per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes truall 700 m² 150 Euro/m² (Shkoze) .:

€150.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes truall 700 m² 150 Euro/m² (Shkoze) Zona/Rruga : Shkoze .. Tirane, shes truall ne Shkoze. Truall me siperfaqe 700 m2, mundesi zgjerimi te siperfaqes sipas kerkese. Cmimi 150...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes truall 1.700 m² 100 Euro/m² (Ne Sauk) .:

€100,000.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes truall 1.700 m² 100 Euro/m² (Ne Sauk) Zona/Rruga : Ne Sauk Lloji: Truall Siperfaqja : 1700 m2 Adressa: Ne Sauk Cmimi: 100 Eu/m2 Street : Sauk Type: Land...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes truall 7.000 m² 100 Euro/m² (Porto Romano) .:

€7,000.00  | Durres
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Durres, shes truall 7.000 m² 100 Euro/m² (Porto Romano) Zona/Rruga : Porto Romano NR I RREGJISTRIMIT: DATA E RREGJISTRIMIT:14.06.2013 PRONE PER:Shitje RRETHI:Durres ZONA/RRUGA: Porto...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vlore, shes truall 5.400 m² (Uji i Ftohte) .:

€5,400.00  | Vlore
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Vlore, shes truall 5.400 m² (Uji i Ftohte) Zona/Rruga : Uji i Ftohte *-Truall me dokumenta te plota buze detit te Uje te Ftohte, *-Sip.5400 m2, *-Plan studimi urbanistik i miratuar, *- 70 m...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres,Gjiri i Lalzit.ofroj 10 000 m2 truall me qera/me perqindje .:

€0.00  | Durres
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Durres,Gjiri i Lalzit.ofroj 10 000 m2 truall me qera/me perqindje Ofroj truall per investitore apo per ndertues me perqindje /me qera ne zonen e Gjirit te lalzit . Siperfaqja qe jepet varion...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes toke bujqesore 2.200 m² 90 Euro/m² (Rinas) .:

€0.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes toke bujqesore 2.200 m² 90 Euro/m² (Rinas) Zona/Rruga : Rinas Toka eshte me dokumenta te rregullta. Tel: +355 (0) 44 53 25 12 Cel: +355 (0) 67 38 20 666 +355 (0) 69 84 98 954

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

troje per shitje ne gjirin e lalezit .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

troje per shitje ne gjirin e lalezit Shitet 4000 m/2 toke ne gjirin e lalezit me cmim 70 euro per m/2. kjo prone i bie qe te ndertohet hotele dhe rezidenca sipas planit urbanistik te komunes ishem...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes toke bujqesore 600 m² 13.000 Leke/m² (Shkoze) .:

€13,000.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes toke bujqesore 600 m² 13.000 Leke/m² (Shkoze) Zona/Rruga : Shkoze TOKA ESHTE ME DOKUMENTE TE RREGULLTA. Tel: +355 (0) 44 53 25 12 Cel: +355 (0) 67 38 20 666 +355 (0) 69 84 98 954

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes truall 5.000 m² 150 Euro/m² (Unaza e Re Tirane Elbasan.) .:

€5,000.00  | Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes truall 5.000 m² 150 Euro/m² (Unaza e Re Tirane Elbasan.) Zona/Rruga : Unaza e Re Tirane Elbasan. Shitet toke truall me siperfaqe 5000 m² dhe 1700 m², prane vilave amerikane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes toke 3.000 m²

Durres
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

shes toke 3.000 m² 77 Euro (Rruga Drenica,Rruga Rinia Durrsake) Zona/Rruga : Rruga Drenica,Rruga Rinia Durrsake Shitet toke trual me Hipoteke. Ndodhet fare prane Autostrades Unazes se re dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes toke 9.000 m²

Durres
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

shes toke 9.000 m² (Maminas) Zona/Rruga : Maminas Shitet toke prej nje siperfaqe 9dylm.toka aktualisht eshte e mbjellur me ullinje dhe eshte e shfrytezueshme per cfare do lloje investimi.ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes toke 2.700 m²

Durres
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

shes toke 2.700 m² 22 Euro/m² (Kater rruget/Shijak) Zona/Rruga : Kater rruget/Shijak Cel. : 0665696282

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes truall 6.500 m²

Tirane
Postuar Sep 26, 2014 tek Toke ne shitje

shes truall 6.500 m² 135 Euro (Rruga Elbasanit prane TEG) Zona/Rruga : Rruga Elbasanit prane TEG Shitet toke prane TEG ne rrugen e Elbasanit. Toka eshte me leje ndertimi deri ne 4 kate + 1....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes toke bujqesore 35.000 m² 3.5 Euro m2 .:

€35,000.00  | Tirane
Postuar Sep 24, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes toke bujqesore 35.000 m² 3.5 Euro m2. Zona/Rruga : Rreshen - Perlat - Klos. Shitet toke bujqesore me siperfaqe 35000 m2.Toka ndodhet ne fshatin Tarazh 3 km larg qytetit te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes 2 Troje 520 dhe 320 m2 me 2 shtepi ne ndertim.Lagjja nr.17.Unaza e Re 800 m nga stadjumi .:

€28,000.00  | Durres
Postuar Sep 24, 2014 tek Toke ne shitje

Durres, shes 2 Troje 520 dhe 320 m2 me 2 shtepi ne ndertim.Lagjja nr.17.Unaza e Re 800 m nga stadjumi Zona/Rruga : Lagjja nr.17.Unaza e Re 800 m larg Stadjumit te Durresit. Durrës,Unaza e re,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes toke 5.700 m² 170 Euro/m² (Sauk I Ri) .:

€170.00  | Tirane
Postuar Sep 24, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shes toke 5.700 m² 170 Euro/m² (Sauk I Ri) Zona/Rruga : Sauk I Ri Shitet toke me siperfaqe.5700 m2.Toka eshte ne ane te rruges kryesore(rruga e re qe te con per te qendra...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres shitet toke tek Gjiri i Lalezit .:

€26.00  | Durres
Postuar Sep 24, 2014 tek Toke ne shitje

Durres shitet toke tek Gjiri i Lalezit. Shitet toke ne Gjirin e Lalezit.Siperfaqja totale e prones eshte 196.000 m2.Toka ndodhet 5-7 min larg nga deti ne rruge te asfaltuar.Mund te shitet e gjitha...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Toke ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek