Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

SHITET TOK

€0.00  | Durres
Postuar Mar 29, 2014 tek Toke ne shitje

SHITET TOKE 3782 M2 Me CERTIFIKATE PRONESIJE NE XHAFZOTAJ , AFER PULARIS AGRON DUKES SHITET 7 MILION LEK TE REJA nr 0695683257

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shesim truall 500 m² 140 Euro/m² (Ne Lunder, prane Blur.)

Tirane
Postuar Mar 29, 2014 tek Toke ne shitje

Tirane, shesim Truall ne Lunder, prane Blur. Truall me siperfaqe 500 m2, eshte e niveluar, e rrethuar me mur, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 140 Euro/m2. kontakt: 04 4809606 / 06720...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet, Toke 9,900 m² 150,000 Euro ( Porto Romano)

Durres
Postuar Mar 29, 2014 tek Toke ne shitje

Tokë bujqësore, Porto Romano, Durres. PROPERTY ID : GR-N-L-006 Vëndodhja: Porto Romano, Durrës. Tokë are: 9,900m2 Çertifikatë pronësie: Disponon Çmimi i Shitjes: 150.000 Euro...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes truall 500 meter Me nje vile bashke perballe blurit lunder 170000 euro

Tirane
Postuar Mar 29, 2014 tek Toke ne shitje

me infrastructure te rregullt me dokumenta te rregullt me nje vile Te bukur 2kateshe e sapo perfunduar rrethimi dera 6 m e gjate me shine dhe me motorr me pult komandimi dhe plot me peme frutore...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Komplot për shitje në Çagllavicë afër Prishtinës

€164,000.00  | Kosove
Postuar Mar 28, 2014 tek Toke ne shitje

Komplot për shitje në Çagllavicë afër Prishtinës. Plot licencuar për energji elektrike, ndërtimi dhe ujit. 13,64 zjarret sipërfaqe me qasje të mirë. Ajo është e vendosur në një fshat...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Truall ne Librazhd

Librazhd
Postuar Mar 17, 2014 tek Toke ne shitje

Shitet truall ne lagjen nr 1 me tapi te vjeter me dokumenta te rregullta me siperfaqe 660m2 me kontrate uji dhe drita +tuba banjo me cmim shume te arsyeshem Çmimi: Me marrveshje Telefon:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera ose Shitet Objek Biznesi

Shqiperi
Postuar Mar 13, 2014 tek Toke ne shitje

Ambjent i pershtatshem per zhvillimin e biznese te ndryshme. Me energji elektrike dhe dokumenta te rregullta. Objekti permban: 1. Objekt dy katesh per perdorim zyre 2. Siperfaqe te mjaftueshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes truall 720.000 m² 70 Euro/m²

Vlore
Postuar Mar 07, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Ne Karaburun Çmimi: 70euro Tipi kontratës: Shitje Tipi: Tokë Vendndodhja: Vlore Sipërfaqja: 720 000 m2 Cel. : 0662567777

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes truall 1.000 m² 60.000 Euro

Sarande
Postuar Mar 07, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Rruga e Plazhit Trualli eshte prane bregdetit ne Borsh. Eshte me certifikate te rregullt pronesie Cel. : 355662567777

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/m²

Tirane
Postuar Mar 07, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Tek Liqeni Çmimi: 360 000€ Tipi kontratës: Shitje Tipi: Tokë Vendndodhja: Tirane Sipërfaqja: 2 400m2 Cel. : 0662567777

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shitet toke, 2.500 m² 60 Euro/m²

Tirane
Postuar Mar 07, 2014 tek Toke ne shitje

Zona: vaqarr shitet toke Ne rrugen e prushit, vaqarr shitet 2500 metra toke e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me dokumenta te rregullta, 100 metra larg parkut te autobuzave ALBA TRANS....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHITET TOKE 1.480 m² 120 Euro/m²

Tirane
Postuar Mar 07, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Sauk Shitet toke (ullishte) ne Sauk e pershtatshme per vile. Siperfaqja :1480 m². Vendndodhja : Rruga Xhebrahimi ose Rruga e Lapidarit,ullishtja tek rezervuari. Dokumentet e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet Toke 8000m/2 - 2.400.000 -leke/dylymi

Vlore
Postuar Mar 06, 2014 tek Toke ne shitje

TOKA KA FORME DREJTKENDORE ME SIP (140 - 57.14) 600-M NGA TOKA ESHTE ROTONDO E ALIBANIT QE BEN TE MUNDUR HYRJEN DHE DALJEN NGA AUTOSTRADA LEVAN -VLORE...... DHE BUZE TOKES KALON RRUGA DYTSORE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes 2.600 m² truall

Fier
Postuar Mar 06, 2014 tek Toke ne shitje

Shes 2.600 m² truall.... cmimi vetem 14.500 Euro Shes 2.600 m² truall ne lagje te banuar, me uje dhe linje korenti qe kalon ngjitur me truallin . Trualli eshte 14 M gjersi dhe 185 M gjatesi...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shesim truall 8.200 m² (ish-Misto Mame)

Tirane
Postuar Mar 06, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Misto Mame .. Truall me siperfaqe 8200 m2, me dokumenta te rregullta pronesie,zone e studiuar, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. kontakt: 04 4809606 / 06720 53360

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shesim truall 6.500 m² 20 Euro/m²

Elbasan
Postuar Mar 06, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Rruga nacionale Elbasan-Peqin .. Ofrojme truall per shitje ne Peqin, prane autostrades Elbasan-Peqin.Trualli ka dokumenta te rregullta,eshte i paisur me energji elektrike dhe uje....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes truall 2.200 m² 200 Euro/m² (Tek Ullishtja (Sauk), perball Liqenit Artificial)

€440,000.00  | Tirane
Postuar Mar 06, 2014 tek Toke ne shitje

Zona/Rruga : Tek Ullishtja (Sauk), perball Liqenit Artificial Cmimi i negociushem ne rast se blihet si parcele For Sale Location: Tirane Adresa: Tek Ullishtja (Sauk), perball Liqenit...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHES TOKE 20M NGA SPITALI SANATORIUMIT

Tirane
Postuar Mar 06, 2014 tek Toke ne shitje

TOKE 20M NGA SPITALI SANATORIUMIT Kuadraturë: 330 Numri i dhomave: 3 Çmimi: Me marrveshje Shitet urgjen toke ngjitur me vilat amerikane (ne fund)dhe 35metrra larg spitalit te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes toke 2.070 m² (Vaqarr Tirane)

Tirane
Postuar Mar 05, 2014 tek Toke ne shitje

shes toke 2.070 m² (Vaqarr Tirane) Zona/Rruga : Vaqarr Tirane Okazion ! Shes Toke me siperfaqe 2070 m2 , 10 000 leke te reja / m2 ...25 m nga rruga nacionale me dokumenta te rregullta, e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shesim truall 3110 m² 70 Euro/m²

Sarande
Postuar Mar 05, 2014 tek Toke ne shitje

shesim truall 3110 m² 70 Euro/m² (Ksamil) Zona/Rruga: Sarande-Ksamil .. Sarande-Ksamil, shesim truall ne vije te pare me Detin. Truall me siperfaqe 30’110 m2 buze Detit, mundesi ndarje....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Toke ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek