Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Road Bike Cube

€490.00  | Tirane
Postuar Jul 27, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Shitet,road bike Cube.Biciklet ciklizmi. Trupi Alumin, Pjeset e bicikletes jane Shimano 105. 2x8 Speed Cmimi me marreveshje. Telefon:0696418565

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Bicikleta Angleze Smoothie

€100.00  | Tirane
Postuar Jul 20, 2015 tek Bicikleta ne shitje

BICIKLETA ESHTE PAK E PERDORUR NE GJENDJE TE SHKELQYER..SKELET ALUMINI DHE PJES ORIGJINALE SHIMANO çmimi : lek/€100

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklete BMW 26" Mountainbike

€500.00  | Elbasan
Postuar Jul 19, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Biciklete BMW 26" Sportive e pajisur me pjese origjinale SHIMANO. Marsha 8 x 3. Amortizatore te perparem. Ngjyre e bardhe e akullt. Sistem frenimi me discofrene.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklete BMW 26

€500.00  | Elbasan
Postuar Jul 19, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Biciklete BMW 26" Sportive e pajisur me pjese origjinale SHIMANO. Amortizatore te perparem. Sistem frenimi me diskofrene. Ngjyre e bardhe e akullt. Bicikleta eshte blere ne korrik te ketij viti.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Biciklete Univega Terrano 400 45.000 Leke

Tirane
Postuar Jul 13, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Nje biçiklete e stilit cross e papermbajteshme. E lehte, e manovrueshme dhe me shume kenaqesi ne ngarje. E gjitha e pajisur me Shimano dhe sistem frenimi hidraulik. (me alkol) Cmimi real varion...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shit biciklete gjermane 130 Euro

Tirane
Postuar Jul 13, 2015 tek Bicikleta ne shitje

shes biciklete gjermane ne gjendje te shkelqyer cdo gje origjinale sic eshte edhe ne foto Cel. : 0696337086

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes Biciklet Ideal Alpha. 100 €.:

€100.00  | Shqiperi
Postuar Jul 13, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Shes Biciklet Ideal Alpha. 100 €. Shes biciklete IDEAL ALPHA ne gjendje shume te mire, pjeset si kampanjoli dhe grupi mbrapa i marsheve dhe frenat jane SHIMANO. FLM. Cel. : 0685441455

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

2012 S-Works Epic Carbon 29 SRAM & Custom Purple Segway I2.

€4,500.00  | Europe
Postuar Jul 13, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Contact: shaun.morgen@gmail.com All prices are in US Dollars! Specialized 2012 Mountain Bikes: NEW 2012 Specialized S-Works Epic Carbon 29 SRAM $7,500 NEW 2012 Specialized S-Works Epic...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Franchise Offer by"kaneez4"

€10.00  | Lushnje
Postuar Jul 13, 2015 tek Bicikleta ne shitje

START YOUR OWN ONLINE PART TIME BUSINESS: Get franchise of www.earnfuture.co.uk and earn up to $3000 monthly. Get discount up to 75% in the moth of July, 2013 and start your online part time...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklete 26

€80.00  | Lushnje
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

SHITET...Biciklete 26 me mareshe.Eshte ne gjendje shume te mire.Ka ardhur nga Gjermani.Kopertonat dhe gomardaret jane te reja.Gomardaret nuk kane asnje vrime.Me mareshet .Disqet jane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Bicikleta CROSS RAZOR

€150.00  | Vlore
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Shitet bicikleta me pjese origjinale Shimano... 150 euro... Telefon: 0696191330

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

BMX

€80.00  | Durres
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

BMX esht ne gjedje shume te mire ngjyre gri dhe te zeze Telefon: 0673232313

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Biciklet 26

Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

shes biciklet 26 ne gjendje te mire, 60 mij leke. Telefon: 0673891765

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

BICIKLETA USA

€50.00  | Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

BIÇIKLETA Mountain Bikes - Biçikleta Sportive Biçikleta Sportive - Mountain Bikes të markave më të mira U.S.A, si Giant, Schwinn, Raleigh dhe Trek të fuqizuara nga pjesë Shimano...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes Bicikleta

€50.00  | Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

BIÇIKLETA Mountain Bikes - Biçikleta Sportive Biçikleta Sportive - Mountain Bikes të markave më të mira U.S.A, si Giant, Schwinn, Raleigh dhe Trek të fuqizuara nga pjesë Shimano...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes Bicikleta USA

€70.00  | Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Mountain Bikes - Biçikleta Sportive Biçikleta Sportive - Mountain Bikes të markave më të mira U.S.A, si Giant, Schwinn, Raleigh dhe Trek të fuqizuara nga pjesë Shimano origjinale dhe të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shitje Peugeot 107

€5,000.00  | Tropoje
Postuar Jun 09, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Informacione të përgjithshme version: 3P 1.4 HDI TRENDY Viti: 2007 Kilometra 55 900 km Numri i dyerve: 3 doors Fuqia fiskal: 3 CV Marshi: mekanik Karburanti: Diesel Regjistrimi...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes Biciklete marka Deluxe 26-she 19 000 lek

€135.00  | Tirane
Postuar Jun 02, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Biciklete marka Deluxe, ardhur nga Austria, pothuaj e re ( as nje muaj e perdorur ), disqe 26-she, pjeset origjinale, me skare mbrapa. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi okazion 19 000 lek e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes BICIKLETE FERRARI CHOOPER Viti 2013, 500.000 Leke

Elbasan
Postuar Mar 08, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Ngjyra.....: e kuqe KM.........: 0 FERRARI CHOOPER BICYCLE IS THE NEW BICYCLE .SUPER KJO ESHTE NJE BICIKLETE NDRYSHE NGA TE TJERET QE PO CMENDE NJE ELBASAN TE TERE CFAR PRISNI BEJENI TUAJEN...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Biciklete 12000 Leke

Fier
Postuar Feb 25, 2015 tek Bicikleta ne shitje

Shes biciklet marka Spartan bicikleta eshte ne gjendje shum te mire , shala, timoni dhe trupi pa asnje grevishtje, gomat orgjinale Mishelin(25euro/copa) disqe dhe pjeset e tjera akull te reja...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Bicikleta ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek