This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #31582
€185,000.00

Shitet super apartament ne M. Shyri!

Postuar Jul 17, 2018 | Vizita: 5933
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur me 2 ashensore. Ka orientim nga Jugu. Ka siperfaqe te brendshme 122 m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient kuzhine te vecante, 1 dhome tharje, 1 tualet, 1 koridor qe lidh te gjitha keto ambiente dhe 1 ballkon. Ka nje organizim dhe planimetri te rregullt dhe shume funksional. Te gjitha instalimet dhe punimet jane te cilesise se larte. Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri dhe tavanet te punuara me gips, me sistem LED, i pajisur me panele diellore. Ne cdo ambient eshte i instaluar sistem kondicionimi. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket te cilesise se larte dhe markave te njohura. Ne shitjen e apartamentit perfshihen dhe mobilimi i dhomave te gjumit. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti te ofron dhe mundesi parkimi ne garazhin nentokesor, me siperfaqe 23m2 me cmim ekstra, ne vleren 20000 euro. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume informacione dhe per te mos humbur kete rast na kontaktoni! Cmimi i apartamentit - 1500 Euro/m2

Id e prones : AN140718-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 05, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Go to top