This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32246
€150.00

Apartament 1+1 me qira, në Rus.

Postuar Jan 04, 2019 | Vizita: 2935
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus.
Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet nga një sallon, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon që ndodhet në dhomën e gjumit me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ofrohet i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 150 €/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€33.00
Go to top