This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet truall ne Zall-Herr. Trualli ka siperfaqe totale prej 30 dylym, por nuk shitet me pak se 6 dylym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€210,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder 💶Cmimi 89.000€ 📌...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin. Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të...

Postuar Jun 06, 2019  tek Toke ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë. – Është sh...

Postuar May 25, 2019  tek Toke ne shitje
€300,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dyn...

Postuar May 24, 2019  tek Toke ne shitje
€72,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rr...

Postuar May 24, 2019  tek Toke ne shitje
€64,150.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 840 m2 ne Sauk. Trualli ndodhet ne rruge kryesore, prane xhamise. Me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i ...

Postuar May 23, 2019  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe ...

Postuar May 21, 2019  tek Toke ne shitje
€21,920.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3300 m², tek Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qet...

Postuar May 21, 2019  tek Toke ne shitje
€21,920.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te ka...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 6’000’...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€48,250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€324,700.00
Tirane

Shitet shtepi private dhe toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 118 m2. Shtepia...

Postuar May 17, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës. Toka ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushi...

Postuar May 15, 2019  tek Toke ne shitje
€700,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtken...

Postuar May 15, 2019  tek Toke ne shitje
€80,000.00
Tirane

Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m2 ku momentalisht funksionon...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€566,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit. Toka zotëron dokume...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€53,300.00
Go to top