This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga e Dibres. Ka siperfaqe totale prej 103 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndo...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€103,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në rrugën "Marin Biçikemi. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Pë...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pranë kinema Millennium, pallati i Chicagos. Apartamenti ka sipërfaqe prej 170 m²dhe nd...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Ali Visha". Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 1 soxhorno plus dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 bal...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Markates se Vjeter. Ka siperfaqe totale prej 54 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballk...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€166,400.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Markates se Vjeter. Ka siperfaqe totale prej 54 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballk...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Sahati. Apartamenti ka sipërfaqe 72 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – sa...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Rruga e Kavajes. Ka siperfaqe totale prej 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 koridore, 1 tualet dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m². ...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon dhe...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€245.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Bedri Koropici, prane Spitalit Amerikan 3. Ështe 2+1, 78 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 b...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Kombinat, prane rruges se "Qelqit". Ështe 124 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. ...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Fresk prane rruges "Muhamed Deliu" eshte 88.2 m2 , 2+1 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballko...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Myslym Shyr" prane gjykates se larte, eshte 2+1, 132 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 t...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tual...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te preferuara ne Tirane , ne katin e ...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati t...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,ne katin e trete te banimit. Organizimi i apartamentit behet ne nje sallon kuzhine,2 dhoma gj...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Eshte 3+1 dhe ka siperfaqe prej 124.4 m2 qe perfshin 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Gjendet ...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110.00
Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. N...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Go to top