This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shtepia Private ndodhet tek Kodra e Priftit. Siperfaqja totale e saj eshte 120 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sall...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 3+1. Shtëpia ka sipërfaqe 700 m² në total ku 310m² është ndërtim.Ndërtesa është dy kate e gjysë...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€210.00
Tirane

🏡Apartamen per Shitje 1+1 📌Rruga Don Bosko 🔹Organizohet⤵ • Sallon+Ambient kuzhine •Dhom gjumi 1 •Tualete 1 •Me siperfaqe 65m2 • Kati i 3 🔹Ofroh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 300 m² me adresë: Bahçallëk, përballë hotel Ambasador. ✔Shtëpia ka dy kate .✔ K...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 tek Ura Dervishbeg , afër shtëpisë së Dan Hasanit. Shtëpia ka sipërfaqe 130 m² , ku 70m² ës...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen Mar' Lula ,pas shkollës Cuore Jesu. Shtëpia ka sipërfaqe 110 m² po ashtu ka 100 m² o...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 d...

Postuar Nov 16, 2019  tek Shtepia me qera
€300.00
Tirane

Jepet vile me qira ne zonen e Tregut Elektrik. Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine ngrenie dhe 2 tualete. Ne te gjitha amb...

Postuar Oct 30, 2019  tek Shtepia me qera
€1,100.00
Go to top