This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe ne Mjull Batjore, prane Teg-ut. Vila ka siperfaqe totale 230 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 am...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
€850.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private 1+1 📍Ndodhet prane Katedrales .Shkoder 🛏 1 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në r...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€37,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 w...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira kati i 2 i nje shtepie Private 2+1 🎯Ndodhet ne L, Gjuhadol , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 wc...

Postuar Jun 06, 2019  tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 102 m² në një truall prej 375 m². Shtëpia ndodhet në Perash, te rruga “Baja e Vogë...

Postuar Jun 06, 2019  tek Shtepia ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”. Shtëpia përbëhet ng...

Postuar Jun 02, 2019  tek Shtepia me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në r...

Postuar Jun 02, 2019  tek Shtepia ne shitje
€36,600.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet shtepi private 1 kateshe, sip ndertimit 130m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet te Rrugica e Koplikve, Shkoder 🛏 3 dhoma gjumi 🍽 1 ku...

Postuar Jun 02, 2019  tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet shtepi private nje kateshe me mundesi per kate shtese me hipoteke 102 M2. Shtepia shitet e mobiluar ne gjendje shume te mire, me oborr 150 m...

Postuar May 31, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej. Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe ...

Postuar May 28, 2019  tek Shtepia ne shitje
€145,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet shtepi private 📐sip ndertimi 230m2 📐sip totale 283m2 🎯Ndodhet 150m nga Sheshi Isa Boletini, Shkoder 🛏 5 dhoma gjumi 🛋 1 ...

Postuar May 28, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet shtepi private 2 kateshe, sip ndertimit 200m2 + oborr 170m2 🎯Ndodhet prane Katedrales , Shkoder 🛏 6 dhoma gjumi 🍽 2 kuzhi...

Postuar May 25, 2019  tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet prone toke are 📐sip 5.000m2 📍Ndodhet ne Shtoj te ri, Shkoder. 💶Cmimi 8.000.000 leke te reja 📲Kontakto Agjent Shitjesh A...

Postuar May 25, 2019  tek Shtepia ne shitje
€8,000,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira kati 1 i nje shtepi private 3+1 Me sistem kaldajet me gaz 🎯Ndodhet 3 minuta nga Pedonalja , Shkoder 🛏 3 dhoma gju...

Postuar May 23, 2019  tek Shtepia me qera
€25,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet kati i 1 i nje shtepi private 2+1 sip 90m2 , oborr 150m2 🎯Ndodhet L. Fermentim , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1...

Postuar May 23, 2019  tek Shtepia ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe të ndodhur në rrugën “Pogej”. Shtëpia ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ofron: – sallon – kuz...

Postuar May 23, 2019  tek Shtepia me qera
€200.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira shtepi private 1+1 me pak oborr 🎯Ndodhet prane Katedrales .Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc...

Postuar May 20, 2019  tek Shtepia me qera
€1.00
Go to top