This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore me siperfaqe 75 m2. Eshte i o...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore me siperfaqe 75 m2. Eshte i o...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”. Parkingu zotëron dokumentacion t...

Postuar Jun 25, 2019  tek Te ndryshme
€595,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirok...

Postuar Jun 22, 2019  tek Te ndryshme
€820.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksiona...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e d...

Postuar Jun 15, 2019  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥 📍Ndodhet prane Harkut te Berdices Shkoder 📐Sip 50m2 ✅Mund te kete opsion Shitje 💶cmimi 49.000 leke ☎️Kontakto Agj...

Postuar Jun 15, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej. Dyqani pozicionet ne katin...

Postuar Jun 15, 2019  tek Te ndryshme
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”. Dy...

Postuar Jul 17, 2018  tek Ambiente te tjera
€356.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejtoria e Transportit Rrugor, Shkodër. Ka një sipë...

Postuar Jul 10, 2019  tek Te ndryshme
€492.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin e dytë në një ndër zonat më të favorshme të Shkodrës, në...

Postuar Jul 08, 2019  tek Te ndryshme
€410.00
Korce

Enjoy a safe 30% discount for any product and the best offer in the sale of the New Latest Apple iPhone XS MAX ,XR,XS,IPhone X,8,8+ ,7+, 7.6s + and...

Postuar Jul 08, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ë...

Postuar Jul 08, 2019  tek Te ndryshme
€600,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i pershtatshem ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Kinostudios. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 150 m2. Ndodhet ne rruge kryesore qe e ben te...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€1,600.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Xhamllikut. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe te bollshme prej 260 m2, i organizuar ne 2 ndarje. I paj...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, te nje pallati ekzistues me siperfaqe 79 m2. Eshte i organizuar ne 4 n...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Go to top