This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2....

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€15,000.00
Tirane

Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". Ështe Ambjent i pershtatshem...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€2,650.00
Tirane

Ambjenti Aktualisht eshte Bar-Piceri, eshte 100 m2, i organizuar ne dy kate: Kati i pare eshte 60.5 m2 ndersa Kati i dyte eshte 40.2 m2. Ndodhet ne...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Mag...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€20,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane rruges Hamdi Pepa, eshte e perbere nga nje magazine dhe nje ambjent parkiming. Jepen me qera bashke po sipar deshires dhe te...

Postuar Nov 02, 2019  tek Te ndryshme
€1,650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”. Dy...

Postuar Jul 17, 2018  tek Reklama te tjera
€356.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Ali Demit. Ambienti ka siperfaqe 120m2, ndodhet ne kat te 1-re. Eshte i pajsiur me fasade te jashtme xhami...

Postuar Dec 05, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

1. Targa të zgjedhura 001 2. Km 220.000 e përdorur vetëm nga 1 person në Shqipëri ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Te ndryshme
€14,500.00
Shqiperi

Vila bashke me token ndodhen ne zonen Sauk i Vjeter, prane unazes se re. Vila ka nje siperfaqe prej 80 m2, eshte e organizuar: 1- Kati i pare eshte...

Postuar Nov 16, 2019  tek Te ndryshme
€200,000.00
Tirane

Përshëndetje Z. dhe Znj, Unë paraqes shërbimet e mia financiare që unë huazoj midis tyre duke filluar nga 2000 € deri në 500.000 € për të gjithë n...

Postuar Oct 30, 2019  tek Te ndryshme
Tirane

Ambjenti ndodhet prane Rruges se "Laknasit" ne Autostrade. Ështe 1000 m2 dhe ndodhet ne katin trete te ndeerteses. Ështe i pajisur me Dokumentacion...

Postuar Oct 30, 2019  tek Te ndryshme
€3,000.00
Tirane

Jepen me qera Magazina ne Autostraden km 6. Kemi 3 Ambjente : 1- ne katin e pare eshte 300 m2, jepet me qera 1200 euro ne muaj. 2- ne katin e trete...

Postuar Oct 30, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Go to top