This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32764
€210,000.00

Shitet truall ne Zall-Herr!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 305
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall ne Zall-Herr. Trualli ka siperfaqe totale prej 30 dylym, por nuk shitet me pak se 6 dylym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie dhe eshte menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Cmimi eshte 35 €/m2, i diskutueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME300319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€135,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Toke ne shitje
€107,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Toke ne shitje
€566,500.00
Go to top