This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32765
€300.00

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 354
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, prane konvikteve. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 82 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, i pajisur me te gjitha kushtet. I lokalizuar ne nje zone te populluar dhe mjaft te preferuar. Cmim i arsyeshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : KM010419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€2,000.00
€295.00
Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€165.00
Go to top