This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32768
€34,600.00

Shitet apartament ne Porcelan!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 789
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 rr. "Hysen Xhura", Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 53 m2 i perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zone te populluar dhe mjaft te frekuentuar. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME010419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 28, 2019 tek Apartamente ne shitje
€162,150.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
€107,000.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Go to top