This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32770
€1,800.00

Zyre luksoze me qera ne Bllok!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 272
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre luksoze ne zonen e Bllokut. Zyra ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente zyrash dhe 2 tualete. Jepet me qera i mobiluar, eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale dhe shume mire te organizuara. Ndodhet ne zone elitare dhe te preferuar. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!
Id e prones : AN181217-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Zyre me qera
€700.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Zyre me qera
€700.00
€110.00
€110.00
Go to top