This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32774
€60,420.00

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 856
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek Unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te organizuar dhe mjaft funksionale me siperfaqe 100 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim jo shume larg rruges kryesore. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB010419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,000.00
€52,000.00
Durres
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Durres
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Go to top