This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32780
€266,000.00

Ambient komercial per shitje ne Laprake!

Postuar Jun 18, 2019 | Vizita: 237
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksional per shume aktivitete si: call center, showroom, zyra etj. Momentalisht eshte 1 ambient (open space) dhe 1 apartament, por do te bashkohen per tu bere nje i vetem. I pajisur me fasade xhami e cila ndihmon ne reklamimin e aktivitetit tuaj. Zona eshte mjaft e populluar dhe i pozicionuar ne rruge kryesore. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje te tjera dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : KM020419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 15, 2019 tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder
Postuar Jun 15, 2019 tek Te ndryshme
€1.00
€185,000.00
Shkoder
Postuar Jun 15, 2019 tek Te ndryshme
€160,000.00
Go to top