This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32783
€95,000.00

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 310
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te jashtme. Kati i 1-re ka siperfaqe 74 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka siperfaqe 74 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon te pajisur me tend. Ambientet jane te pajisura me sistem kondicionimi, dritaret te pajisura te gjitha me grila. Ambienti eshte i mirembajtur, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Vila ka ne perberje dhe nje ambient te jashtem qe te ofron mundesi relaksi gjate mbasditeve ose mundesi parkimi. Shitet e mobiluar. Kati i 1-re eshte i pajisur me hipoteke, ndersa kati i 2-te ne proces hipotekimi. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontakotni!Id e prones : DB030419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€240,000.00
€82,600.00
€77,000.00
€42,800.00
Go to top