This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32847
€800.00

Ambient komercial per qera tek Komuna e Parisit!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 292
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planimetria e ambientit eshte e organizuar per aktivetete te ndryshme biznesi si: zyra, call center, qender kursesh, dyqan etj. I pajisur me fasade xhami per reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i perbere ne 1 hapesire boshe (open space), 1 tualet dhe ka akses hyrje-dalje nga dy ane. Eshte i pozicionuar ne rruge kryesore dhe ne nje zone mjaft te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ110419-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€820.00
Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€595,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Te ndryshme
€135,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Te ndryshme
€135,000.00
Go to top