This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32869
€90,151.00

Shiten apartamente tek Rruga e Dibres!

Postuar May 23, 2019 | Vizita: 296
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 106.06 m2. Te gjitha apartamentet jane te pajisura me 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne kate te 7-te dhe 8-te. Pallati eshte drejt perfundumit. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!Id e prones : ME150419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar May 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane
Postuar Jun 02, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€78,000.00
Go to top