This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32877
€114,875.00

Apartamente ne shitje tek Rruga e Dibres!

Postuar May 23, 2019 | Vizita: 556
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shiten apartamente 3+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhen ne kat te 8-te ne nje kompleksi te ri banimi. Pallati eshte drejt perfundimit me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 135.15 m2. Te gjitha apartamentet jane te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!
Id e prones : ME150419-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 18, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
€60,000.00
Tirane
Postuar May 21, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
€83,400.00
Go to top